Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes vagyok, CRL 10 mm,...

7 hetes vagyok, CRL 10 mm, petezsák viszont 53mm, ami 11 hetes terhességnek felel meg. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 16:26
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Légyszi valaki válaszoljon, totál kivagyok. Esetleg akinél ilyen előfordult! Lehet ennek még jó kimenetele??
2009. febr. 23. 16:44
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért ilyen nagy a petezsák mert iker terhesség vagy annak indult?Nem akarlak ijesztgetni.Amugy a babával minden rendben?A doki mit mondott?Ha tuidsz keres fel másik dokit akinek komolyabb gépe van.Ne idegeskedj nem tesz jót.Írd meg mi lett?
2009. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
6 hetesen voltam első uh-n akkor 6 mm volt a baba, petezsákot nem mértek. Ma pont 7 hetes vagyok, elmentünk 4D ra, mert előző terhességem pont 7 hetesen halt el. Most a baba 10mm ami megfelelő, de a petezsák nagyon nagy. Ez a doki nem nagyon biztatott, mivel az előző is elhalt, azt mondta vérzés görcs esetén menjek korházba. Felhívtam a dokimat is holnap reggel megyek be a korházba, ott megnéznek uh-n, de már kisírtam magam:(
2009. febr. 23. 18:10
 4/17 anonim ***** válasza:

Óh, te vagy az, aki válaszoltál nekem, hogy újra babád van... Vetélésről kérdeztem.

Nem tudok érdemben hozzászólni, sajnos, de nagyon szorítok neked! Esetleg, ha találok valamit a neten, megírom!

2009. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, nekem volt decemberben missed-ab om, erre most meg ez:( Hát eléggé kivagyok... De köszönöm, aranyos vagy nagyon:)
2009. febr. 23. 20:14
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

Bocs, hogy belekotyogok, de, hogy mertél ilyen hamar teherbe esni missed ab után?

Nekem 3 hete volt, de én nem merek még, persze szerintem én se várom meg a 4 hónapot majd.

2009. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

2. vaygok.

Mindenképp írj, hogy mi van veled!!

Sajnos neten semmi értelmeset nem találtam.

Talán ketten laktak a petezsákban, csak most már egy van! Más ötletem nincs...

Várom a fejleményeket!

2009. febr. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ma bementem a dokimhoz a kórházba, megnéztük uh-n és minden ok. Szonográfus csaj azt mondta nem gond hogy nagyobb a petezsák, azt ilyenkor már nem is szokták méricskélni. Dobog a szive és szépen nől, már 14 mm volt:) Mindenesetre arra a 4D ra soha többet nem megyek....
2009. febr. 24. 12:16
 9/17 anonim ***** válasza:

Szia! Én most vagyok 10+4. Pont 2 hete voltam utoljára dokinál, amikor kapásból kiszúrta, hogy kb 2* annyi magzatvízben lubickol a drága, mint amennyi úgymond lenni szokott, vagyis hát a petezsák jóval nagyobb, mint az átlag. Nem tudta megmondani mi lehet az oka, csak hogy legfeljebb majd alaposabban vizsgál. Azt mondta nyugodjak meg, minden valószínűség szerint minden rendben lesz. Néha persze átfut rajtam a félsz. De reméljük tényleg nem lesz baj, nálatok se.

Ma voltam védőnőnél, ő azt mondta az, hogy nagyobb a petezsák ilyenkor még nem baj. Végülis a picurt illetően nálam is mindent rendben talált a doki...

2009. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Nagyon örülök!!! Csak így tovább! :)

Ehhez a kérdéshez bármikor írhatsz magatokról, én nagyon várom!

2009. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!