Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon vékony a méhnyálkahárty...

Nagyon vékony a méhnyálkahártyám. Ezt állapította meg a doki. Babát szeretnék, ez mennyiben befolyásolja?

Figyelt kérdés
2009. okt. 4. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban befolyásolja, hogy a beágyazódáshoz legalább 7-8 milliméteres nyálkahártya kell.
2009. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erősítsd a méhed! www.avivamodszer.hu
2009. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és hogy lesz olyan vastag? mert nekem kb. 3-4 mm
2009. okt. 4. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy torna, ami egy kis gyakorlást igényel és ki van választva azok a gyakorlatok amik segítika méhnyálkahártya erősödését, mivel alapból 5 l/perc a vér átáramlása az alhasban és ez a torna 17 l/percre gyorsítja, így több oxigént, tápanyagot biztosít az ott lévő szerveknek, ezáltal mindenféle női gondot megold, pl, mens hiány, peteérés hiánya, letapadt petevezeték, leesett méh, meddőség vékony méhnyálkahártya miatt. Olvasd el az oldalt és vagy menj el a tanfolyamra, ami 1*4 óra és utána otthon gyakorlod, egy alkalom otthon 30 perc. Nem kell mindennap, le van írva melyik problémához mikor ajánlott csinálni. Vagy a könyv 2 db I.-II. kötet/ db= 2400-2600 ft. 130 oldal körül van egy és A3-as méret spirál füzet. Az Alexandrában kapni. Szerintem nagyon jó. Végig olvastam és tanulgatom. A gyakorlatok könnyüek.
2009. okt. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

*****

*****

Felraktam neked, ha érdekel az Aviva torna! :) én ma megyek dokihoz, nàlam se stimmel valami, vagy csak egyszerüen, nem volt most tüszörepedés, majd kiderül! Sok szerencsét a babàhoz!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ajánlanék valamit: Palástfű tea! Állítólag nagyon jó. És a barátcserje kapszula, amit én Premens tabletta formájában szedek, most tartok majd az első doboz vége felé. Ezen kívül méhpempő is segít vastagítani. Onnan tudom ezeket, hogy nekem ugyanezt mondta az orvos és én is rögtön keresgélni kezdtem, és ezeket találtam! :) Mivel sajnos nagyon befolyásolja a teherbeesést a nyálkahártya vastagsága (muszáj valahova beágyazódnia) ezért szerintem próbáld ki ezeket is! Ja! És még E-vitamin! Mielőbbi sikereket kívánok Nektek is! Hello!
2009. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!