Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elég vékony a méhnyálkahártyám...

Elég vékony a méhnyálkahártyám, gondoltam szedek egy kis E-vitamint hogy vastagodjon kicsit. Szerintetek hány milligrammot szedjek naponta?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 200 mg-ot eszek plusz méhpempőt.
2010. jún. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!Én duphastont kaptam rá és sikerült 2 év után:)

Ti mikortól probálkoztok?

2010. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még nem próbálkozunk, majd csak augusztustól. Most voltam orvosnál, és hallottam hogy mondta hogy 2 mm (a ciklus 13dik napján), gondoltam önszorgalomból teszek érte hogy ez ne így legyen.:)
2010. jún. 18. 17:45
 4/7 anonim ***** válasza:
A 2mm az nagyon kevés, olyan 8mm körülinek kell lenni a 13.napon mert nem tud a baba megtapadni. Hajrá E vitamin! Minél hamarabb és kezdd el a folsavat is már most az nagyon fonos és 3 hónappal tanácsos előbb elkezdeni!
2010. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! És csak folsavat kezdjek, vagy lehet magzatvédő vitamint is?
2010. jún. 18. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet magzatvédő, ezt mindenki maga és a pénztárcája dönti el. De abban nagyon jól össze vannak állítva a vitaminok. Én Femibion 800-at és E vitamint szedtem de az a lényeg hogy a folsav nagyon fontos sok rendellenesség ellen ami miatt muszáj már most elkezdeni. Ha pedig más vitaminokhoz is jut a szervezeted, szerintem az csak jó neked is és majd a babának is! Egyébként a Femibionra rá is van írva: "gyerekvállalást tervezőknek és a terhesség 12.hetéig"
2010. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az én választásom is a Femibion, már vettem is belőle, de még nem kezdtem szedni. De most meggyőztél így a mai nappal el is kezdem, de csak két naponta, a közte lévőben pedig E-vitamint szedek. Egyik nap ez, a másik nap meg az!:)
2010. jún. 19. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!