Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 1 hónapja elmentem orvosho...

Még 1 hónapja elmentem orvoshoz (ciklus felénél volt vérzésem), hogy nem-e baba, közölte PCOS vagyok. De semmi más vizsgálatot nem adott, csak uh-val, vissza se rendelt. Mit tegyek? Véleményetek?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is PCOS-s vagyok.Nálam csináltak hormonvizsgálatot és uh-ot is.Szeintem a hormonvizsgálatot neked is kérni kellene a dokidtól ha már ő nem éri fel ésszel.Csináltatni kell cukorterhelést, abból kiderülhet, hogy van-e inzulinrezisztenciád.Mert nem minden PCOS-nak van.Nekem nem volt rendesen menzeszem és peteérésem se.Inzulinrez. van így kaptam metformint ami kb fél év múlva meghozza a várt eredményt.Nekem segít, mert 29 naposak a ciklusaim!Remélem tudtam kicsit segíteni!
2009. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen köszi.
2009. nov. 24. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az a PCOS?
2009. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is PCO-s vagyok. 2 éve diagnosztizálták nálam UH alapján. Akkor rengeteget keresgéltem a neten, hogy mi is ez. Találtam egy oldalt ami ezzel foglalkozik.Nagyon sok hasznos dolog van rajta. Én is ez alapján találtam normális kezelő orvost. Az oldal címe: www.pco-szindroma.hu
2009. nov. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!