Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az X-epil teszten mindig...

Az X-epil teszten mindig látszik egy nagyon halvány csík? (képpel)

Figyelt kérdés

Ma reggel elvégeztem egy X-epil tesztet, időn belül észrevehetővé vált egy kis második csík, de nem igazán színes, száradási csíknak gondolnám, majd kíváncsiságból a másikat is felhasználtam délután, amin ugyanezt vettem észre. Lefényképeztem, így néz ki kb. 5-10 perc múlva. Valószínűleg még nagyon korán vagyok (ráadásul nem szabályos a mensim), de ma meg tegnapelőtt volt egy minimális barnázásom, ezért gondoltam, megpróbálom a tesztet.


Ez a teszt mindig mutat száradási csíkot?


[link]



2013. máj. 26. 18:23
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szaradasi csik... Volt mar olyanom, de az nem volt vastag.. Sztem ismetelj 2nap mulva, hatha. Irnam h drukkolok, de ez meg ketes kimenetelu, de talan bizakadasra ad okot. :) enyembol kiindulva :)
2013. máj. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:

probalj kicsit turelmes lenni!

esetleg 2 nap mulva kiprobalhatnad a corax tesztet. azert ajanlom, mert az x-epilt meg 2 nap mulva is nagyitoval kene nezned, az erosebb csikot ad, ha van valami. (nekem ugy volt)

2013. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
Ez a csík rózsaszín így bizton nem száradási! :D
2013. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:

Veszek akkor másikat, ha minden igaz, olyan coraxot láttam a dm-ben az x-epil mellett.

Nem tudom, az az érdekes, hogy a fotón szerintem színesebbnek tűnik, mint szabad szemmel, én is meglepődtem.:) De próbálok várni holnaputánig, és csinálok új tesztet, de hát most folyton ezen jár az eszem.

2013. máj. 26. 19:34
 5/69 anonim ***** válasza:
58%

megertem. :-)

varjuk a hireket!

2013. máj. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon elegem lett ezekből az egyszerű tesztekből. Az utolsó 3-4, mind ezt csinálta, halványan ott volt valami. Kétségbe is estem, mivel nem szeretnék még gyereket, aztán vettem kicsit komolyabb tesztet, és ott tényleg nem volt semmi csalás.
2013. máj. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony nem száradási csík!

Babás vagy. gratulálok :)

2013. máj. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
Nekem sem egyértelmű, hogy ez száradási vagy második csík. Drukkolok!
2013. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
szerintem sem száradási csík,ismételj holnap,holnapután!
2013. máj. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 A kérdező kommentje:

Azért vagyok bizonytalan, mert nem szúrja ki a szememet éppenséggel, úgy értem, egy halvány pozitív ennél erősebb, de hát nagyon szeretném, ha alakulna a dolog. Köszönöm a drukkot meg mindent!:)

Egy x-epilem maradt, nem bírtam várni, úgyhogy megcsináltam délelőtt. Ugyanazt látom. Veszek szerintem Coraxot, meg Clearbluet, amit ajánlottak, hátha okosabb leszek, és holnap újra teszt.


Ez volt a mai:


[link]

2013. máj. 27. 11:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!