Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel 2 terhességi tesztet...

Ma reggel 2 terhességi tesztet csináltam mindkettőn fél órán belül kijött egy 2. halvány csík. Az mit jelent?

Figyelt kérdés

pont 1 hete késik,de mivel szopiztatok még nem tudom mikorra is várjam,(az előzőekhez viszonyítottam a múlt hét pénteket)

A 2.csík kb 25perc után lett látható halványan mindkettőn


2013. máj. 10. 12:31
 1/9 A kérdező kommentje:

Azért nem tudom,mert a lányommal mikor terhes lettem azonnal kijött a 2 erős csík,3nap késés után.

Nem sok dolgom volt még halvány tesztekkel

2013. máj. 10. 12:33
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne vedd biztosra az eredményt, mert nagyon sok idő után jöttek ki a csíkok. Sokkal hamarabb kellene, a teszten biztos rajta van, hogy mennyi időt kell várni a biztos eredményre, és mennyi idő után érvénytelen.
2013. máj. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen 30 perc után ne olvassam le.ez van írva rá.Vaterás one step tesztek
2013. máj. 10. 12:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Várj pár napot és tesztelj reggeli pisiből. Ez így még minden lehet...
2013. máj. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

terhes vagy. Én is így voltam. 4 óra múlva jött ki a csíkom, és babás voltam :)


Kevés még a hcg-d, ezért olyan halvány és ezért jött ki csak később :)

2013. máj. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
tesztelj újra, mert a 30 percen belüljött ki ugyan, de szerintem azért ez nem teljesen egyértelmű. én kétszer etszteltem egész életemben. először halvány pozitív volt, rá pár napra megjött, nem lett baba. a másodiknál este teszteltem, mondtam a férjemnek, h ha nem egyértelmű vagy halvány, ami gyakran előfordul, akkor újabbakat is kell csinálni. erős pozitív volt, vastagabb 2. csíkka, mint a kontroll. nagyon örültünk,majd a férjem megkérdezte, h mikor kell újra tesztet csinálnom. mondtam, h emelett soha, itt már csak a 0. uh hiányzik :) én a helyedben tesztelnék még, amíg így vagy úgy, de semmi kétség. facelle-t használtam amúgy, olcsó , megbízható és nem kell rendelgetni
2013. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Van itthon vagy 30db vaterás,még abból az időből maradt amikor a kicsimet vártam,hogy megfoganjon:)tavalyról.

Holnap reggel csinálok másikat.Azt elfelejtettem írni,hogy nem reggeli pisi volt egyik sem ma,hanem dél körüli.

Köszi a válaszokat,kíváncsi leszek

2013. máj. 10. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem reggel negatív volt, és csak 5-6 óra múlva lett pozitív. És teherbe is estem. 6 év próbálkozás alatt ez volt az első olyan tesztem ami pozitív lett pár óra után, és terhes is voltam. Pedig több százat ellőttem ez idő alatt. :-) Szerintem várandós vagy.
2013. máj. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

SZerintem, ne bízz benne, novemberben 3 tesztem is pozitív lett, 2 különböző márkájú kb. 25 perc alatt, és nem szemguvasztós 2. csík. Mégsem voltam az akkor.

Csinálj egy tesztet reggeli elsőből, aztán meglátod, időn belül. Ha az vagy ki is kell jönnie a 2. csíknak akkor, ha nem is olyan erősen, de már akkor kellene látnod.

Majd írd meg, mi lett!:)

2013. máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!