Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Velemenyt szeretnek kerni...

Ildiko-ka kérdése:

Velemenyt szeretnek kerni toletek kerdesemre? Aki tud leci irjon!

Figyelt kérdés
Kedden lesz 2 hete hogy elveteltem spontan mutet nekul.az orvos kinel jarok azt mondta hogy 3 honap szunet es utana probalkozhatunk.multkor mikor visza mentem nem volt ben egy masik orvoshoz kerultem.o nem mondta hogy szunetet kene tartani.most melyikre halgasak.mi lesz ha nem tartok szunetet?Koszonom valaszotokat.
2013. máj. 26. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Celszeru megvarni a 3honapot, hogy a tested feltudjon keszulni egy ujabb babara.
2013. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg azert mondta a dokid, hogy regeneralodjon,felkeszuljon a mehed egy ujabb terhessegre. Gondolj bele, hogy ott most egy seb van a helyen, meg ha spontan is tortent. Ennek kell egy kis ido, hogy majd a leendo baba jol be tudja asni magat. Sok sikert!
2013. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen seb van ott? Erre kíváncsi lennék. Szerintem nem kell várni három hónapot, sőt most fogékonyabb leszel.
2013. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kell min 3 hó, hogy rendbe jöjj!! Félév lenne a legjobb.
2013. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
+ és majd az első orvoshoz menj vissza, az jobban figyel rád/rátok
2013. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as! No comment. Majd a kerdezo ugy is eldonti. Egyaltalan te honnan veszed, hogy fogekonyabb valaki veteles utan? Nyilvan orvosi diplomad van. Egy sima menstuacio is gyakorlatilag nyilt seb, es fenn all a fertozesveszely.
2013. máj. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi szinte napra pontosan harom honapot vartunk. Elso probalkozasra osszejott...pont mint az elozo. Azota is minden rendben. 3het es megszuletik. Szerintem harom honap boven eleg. .. szurkolok nagyon. Kilatastallanak es messzinek tunik minden de az ido rohan. Gyorsan letelik majd az a par ho!
2013. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Sajnálom :( Hány hetes voltál?


21:12-es azért írta, mert spontán vetélésnél ha nem kell műtétileg befejezni mert teljesen kiürül magától a méh akkor ált. nem szoktak javasolni várakozási időt hiszen magától válik le a nyálkah., főleg ha nagyon korai volt a vetélés. Missed ab. után van 3 hónap hiszen olyankor lekaparják a nyálkahártyát.

21:24-es :ezt a menstruáció után is nyílt seb van dolgot mégis hogy érted?? A nyálkahártyád válik le és nem sebből vérzel. A fertőzésveszély azért nagyobb mert nyitva van a méhszájad olyankor és a bacik bekerülhetnek a méhedbe.


Válasz a kérdésedre ha nagyon korai volt én nem várnék vagy csak max. 1 hónapot hogy még egy kicsit tisztuljon a méh a biztonság kedvéért. Ez olyan dolog hogy van aki missed ab. után is vár 3, 6 hónapot, aztán újra elvetél, van aki nem vár semmit és szerencséje lesz. De te döntsd el bízol-e a dokidban, esetleg kérdezd meg hogy feltétlenül fontosnak tartja-e a 3 hónapot ha te nem szeretnél várni. A te döntésed és azt is te érzed hogy készen állsz-e már egy újabb terhességre. Bárhogy döntesz bízni kell, de tisztában kell lenni a lehetséges következményekkel. De mondom ha nincs művi befejezés a dokik nagy része nem mond 3 hónapot. Remélem érted a lényeget :) Kitartás, fel a fejjel és csak pozitívan!

2013. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod.jol eset.ertem mit mondasz.
2013. máj. 27. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!