Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tarthatnak a nőgyógyászok...

Mit tarthatnak a nőgyógyászok az ovulációs tesztekről?

Figyelt kérdés
Szerintetek, ha vissza megyek az orvosomhoz, hogy ovulációs tesztel nézve nincs peteérésem, akkor ő ebből az információból fog kiindulni vagy neki muszáj ultrahanggal leellenőrizni ezt az infót?
2009. okt. 5. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hisznek neki! Nekem kimondottan ajánlotta, mikor először felkerestem.
2009. okt. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2009. okt. 5. 13:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta fölösleges pénzkidobás:(
2009. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogy belekérdezek, de utolsótól kérdezném, hogy azt nem fejtette ki a dokid, hogy miért pénzkidobás? Csak mert szerintem jobb tudni, hogy van-e, és mikor tüszőrepedés, és azért a hormonszint változása csak-csak ad valami támpontot annál, akinél pozit, majd negatívat mutat a teszt.
2009. okt. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is ma voltam a dokimnál,rákérdeztem,háááát....Kérdezte,hogy kimutatta-e,én mondtam,hogy igen,akkor azt mondta,hogy jó!De ha nem mutatta volna ki,az egyáltalán nem biztos...
2009. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem lehet, h a dokik a pg/53 mini mikroszkópra mondják, hogy HÁÁÁÁÁÁt.... mert az tényleg nem sokat ér, de sztem a RENDEs ovuteszt jól működik.
2009. okt. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a rendes ovuteszt sem pontos... nekem ebben a hónapban nem mutatott peteérést, ehhez képest ma reggel egyértelmű pozitívat teszteltem:)
2009. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsónak gratulálok!!! sok boldogságot és egészséget kívánok nektek! viszont a kérdésre sajnos nem tudok válaszolni.
2009. okt. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ovuteszttel sem 100%, hogy elkapod az LH-csúcsot.lég, ha pár órával előbb, vagy káésőbb tesztelsz, és máris lemaradsz az LH csúcsról, akár volt, akár nem.


Szóval negatív ovuteszttel is lehet ovulációd.


Ugyanakkor a pozitív LH teszt sem garantálja az ovulációt, előfordul ugyanis néha, hogy hiába nő meg az Lh hormon szintje, a tüsző valahogy mégsem reped meg.


Lelkiismeretes orvos UH-val is ellenőrzi, hogy volt-e tüszőrepedés, mert csak az UH ad 100%-os eredményt, az ovuteszt sajnos nem.

2009. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. okt. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!