Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehet már kisbabám ezekkel...

Nem lehet már kisbabám ezekkel az eredményekkel, ugye?

Figyelt kérdés

Ciklusom 53. napján vagyok, 48. napon volt vérvétel.

TSH 2,21

LH 63.8

FSH 102,8

Prolaktin 184

Ösztradol 23,9

SHBG 21,1

Inzulin 11,8

Progeszteron 1,39


Ahogy én utánaolvastam a neten, ez már klimax.

Van már egy kisfiam, 10 éves lesz, 2011-ben volt missed ab-om, előtte is azóta is rendszertelen a ciklusom.

Most voltam 40 éves.

Holnap megyek az eredményekkel a dokihoz, de teljesen kiborultam.

Szerintetek sincs már semmi esélyem?


2013. máj. 27. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Az a baj, ahogy olvasom rá vagy görcsölve a babára ami nem jó! 40 vagy 43 éved korodig szülhetsz, a doki az eredményeidről mondd bővebb dolgokat az internetnek ne higgy :) Szerintem találj valami hobbit és ne görcsölj a babára :)
2013. máj. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%

Hát azért legyünk őszinték, az FSH szintet elnézve, igencsak kevés jelen pillanatban rá az esély. AMH-t néztek már?

De eléggé gyanús, hogy nincsenek már tartalékai a petefészkednek. De mindenképpen konzultálj az endo dokiddal, ő az orvos, mert ezek az adatok a pillanatnyi helyzetet tükrözik. Ha nem a klimax miatt van, hanem egyéb háttérben meghúzódó probléma okozza az eltéréseket, akkor bizonyára kezelni fogják.

Ne keseredj el, adj hálát az égnek, hogy van már egy gyermeked.

Kitartást, és kívánom, hogy legyen még egy második is.

2013. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Majd mond rá valamit a doki.

Azért ne borulj ki, van egy csomó lehetőség ha spontán nem is sikerül. Majd a doki elmondja, hogy mi a menete. Fel a fejjel!

2013. máj. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bár ez a "ne görcsölj a babára" értelmetlen mondat minden olyan embernek, aki gyermeket szeretne és hiába van már egy drága fiam, Isten ne verjen meg, attól még ugyanolyan kínzó a vágy egy kis ember után, pláne, hogy a kisfiam is borzasztóan szeretne kistestvért.
2013. máj. 27. 16:33
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyen eredményekkel már nem lesz babád. Ezt már stimulálni se lehet.
2013. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát én is ezt gondolom, azóta bőgök egyfolytában...
2013. máj. 27. 18:06
 7/22 anonim ***** válasza:
Én nem hinnék abban amit itt a hozzászólok mondanak. Erről egy orvos véleményét kell hallani. Ő tudja megmondani az igazat és nem mi. Ne hagyd magad elkeseríteni. Remény mindig van!!!!! Csak higgy benne. :D
2013. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy. Holnap kiderül, de nem sok jóra számítok...
2013. máj. 27. 18:40
 9/22 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok, bízom benne, hogy holnap azért jobb hírt kapsz.
2013. máj. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi volt.
2013. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!