Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyszer majd nekem is lesz...

Egyszer majd nekem is lesz kisbabám?

Figyelt kérdés
Pár hete korai vetélésem volt. Szépen kitisztultam, semmi probléma nem volt. Az orvos előtte és utána is látott. Azt mondta nagyon szép a méhem, szép a méhnyak tökéletesek a petefészkeim (uh) Első hónapban próbálkoztunk és már volt két csík, csak sajnos elment. Azóta félek, hogy mi van ha soha nem lesz kisbabám.

2013. jan. 24. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.egy vetélés után minimum 3 hónapot várj,mert hamarabb teherbe eshetsz,de kevesebb az esély hogy meg is marad. adj időt testednek :) és nyugi lesz kisbabád,nekem is volt vetélésem és van két gyerekem.
2013. jan. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :(((

Megkérdezhetem, hogy miért történt a vetélés és hány hetesen? volt jele, hogy valami nincs rendben?

2013. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kb. 5 hetes voltam. (tudom nem sok csak annyira akartuk) Mivel nem voltam még terhes nem tudom mi volt a vetélés jele és mi a terhességé. Szerintem--> terhesség: fájt a mellem, fájdogált a hasam, kívántam bizonyos ételeket, feszült a hasam. Vetélés: szurkált a hasam, elmúlt a mell feszülés, erősebben feszült a hasam, és persze a végén megjött. A doki azt mondta a menstruációm után (ami teljesen normálisan zajlott, csak 1 nappal tovább tartott), hogy nyugodtan próbálkozhatunk már most.
2013. jan. 24. 21:52
 4/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom mégegyszer!!!

Ne félj, biztosan lesz babátok, az orvos is megerősítette és a következő babával minden rendben lesz meglátod! :)))

2013. jan. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy vetélésem, a 6. héten. Szerencsére minden "rendben" zajlott a doki szerint, viszont nekem utána még foggátlót is akart felírni(csak nem szerettem volna tabit), hogy legyen meg a 3 hónap várakozás, hadd erősödjön a méh.

Mi is várjuk már nagyon, hogy beköltözzön egy újabb baba, akivel remélhetőleg már egészségben itt kint is találkozunk :)

Ne add fel, csak légy türelemmel! :)

2013. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mintha magamat hallanám.Én decemberben jártam így,pont karácsonykor.Első próbálkozás és rögtön 2 csík.Sajnos nem maradt meg,de nekem azt mondták,olyan korai szakaszban volt még,hogy a szervezetem ezt simán elintézi,és hogy nem kell várnom a próbálkozással.Bár kicsit felborult a ciklusom,mert az a vérzés elmúlása után egy héttel újra megjött.Én is pont így érzek.A párom meg mindig azt mondja,hogy ez még csak egy hónap volt,és ritka akinek első hónapban összejön.Meg,hogy ne beszéljek úgy mintha évek óta próbálkoznánk sikertelenül.
2013. jan. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Áhhh a pasik nem értik ezt. Az én férjem is támogat mindenben, de ő még fel sem fogta a dolgot, mi nők meg érezzük a picit reménykedünk és aztán puff vége.
2013. jan. 25. 18:11
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát ha valakinek segítség vagy van aki vissza néz ide. 39. hitben járok és már nagyon várjuk az apróságunkat, hogy kibújjon. Teljesen probléma mentes terhességem volt, és nagyon vártuk már ezt a babát. A vetélés nagyon rossz volt, de mára már csak rossz emlék az egész. Tudom, hogy rajtam kívül még rengeteg nővel megtörtént és valóban úgy volt ahogy ígértétek, jött a következő makk egészséges baba.
2013. nov. 9. 20:05
 9/10 anonim ***** válasza:
gratulálok. mennyi idore jött össze a vetélés után?
2013. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Januárban vetéltem el és márciusban már nem jött meg.
2013. nov. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!