Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert ker az ember lanya...

Miert ker az ember lanya tanacsot teherbeesessel kapcsolatban, ha csak belekotni tud es semmi se jo neki!?

Figyelt kérdés

Itt most nem erre az oldalra irok miatt kerdezwm, bar azert itt ia van 1-2 mokakocka.. mar bocsanat!


Szoval a barati koromben felmerult sok parkapcsolatban a gywemekvallalas. Mivel nekunk van egy lanyunk es most benne vagyunk/voltunk a kisteao projektbe, igy eleg sok dolognak utana neztem stb.

A lanyomnal nem "trukkoztunk", csak "gyartottuk" es egybol sikerult is. Most 4.honapban sikerult a kisteso, de tobb dolgot is kiprobaltunk/probaltam. Vegul az jott be, mint a lanyomnal..a bumm bele!

Ertem en, hogy do*oljon meg a szomszed lova is, de azert ha valaki tanacsot es szemelyes velemenyt ker, akkor miert kritizalja es vonja ketsegbe annak a szavat, aki tenyleg csak segiteni akar?!


Es ezt ezen az oldalon is eszre vettem par hete. Foleg a "terhes leetek? X napja kesik!" kerdeseknel. Johiszemuen javasoljuk egy paran, hogy teszteljen, de a kerdezo "behisztizik" es kitalal mindent.

A masik fele meg a 800 tunetet bekepzelo no, aki elvarja, hogy belelassunk a testebe.


Egyszeeuen nem ertem neha az embereket .. Foleg ezen az oldalon!

Bocs, ha valakit megbantottam itt, de nem fer a fejembe akkor sem ezek a dolgok!


2013. máj. 27. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
én meg csak azt nem értem miért foglalkozol ilyennel, ha felidegesít.
2013. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azert, mert a baratikorom csak engem kerdez es mar egy tusszogest is jelnek vesz.

Hiaba magyarazom el, monsom el a szemelyes tapasztalatomat, az nem ugy van es nem jo.

Azert raktam fel ezt a kerdest, mert itt is tobben "ezt csinaljak".

Es erdekelne, hogy mas is igy van-e ezzel vagy sem?


Marmint akitol tanacsot kernek es hul*enek nezik, mert epp a fajdalmas igazat mondja?!

2013. máj. 27. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, szerintem te nem vagy ép. Most az zavar, h hülyeségnek tartják a tanácsaidat? Van ilyen.
2013. máj. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Egyszerűen megválaszolom neked. A baráti társaságodat nem ismerem, de az itteni kérdésfeltevőkkel kapcsolatban:

Amíg neked elsőre, illetve 4. hónapra összejött a babád, a legtöbben itt 1-2-3-5-10 ÉVE várnak a csodára.


Itt a te tanácsod, hogy bumm bele, nagyon kedves, de édes kevés. Az itteniek szinte már vért izzadnak, hőt mérnek, ovutesztelnek, számolgatnak, ezt szednek, azt szednek, jónás napoznak....elkeseredettségükben mindent megpróbálnak. És annyira vágynak a babára, hogy már egy tüsszögést is jelnek vesznek. Fogalmad sincsen milyen nehéz.

Nagyon örülök, hogy neked nem kellett ezzel megküzdened, de sajnos rengeteg nőnek meg kell.


Én két és fél éve várom a csodát, nem tettem fel még itt kérdéseket, igyekszem reálisan látni a tüneteket, ezért inkább segíteni próbálok az ittenieknek.


Máshol nem tehetik fel a kérdéseiket, mert ha nem fizetnek magánklinikát , a nőgyógyász sza*ik rájuk.



Szóval ez a válaszom a kérdésedre.

2013. máj. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Egyetértek a 4. válaszadóval. Te , akinek pár hónap alatt összejött, ne akarj segíteni azokon, akik évek óta küszködnek. Mert nem vagy hiteles. akiknek nagyon hamar összejön, képesek a legnagyobb magabiztossággal állítani, h nekik azért sikerült, mert ők nem stresszeltek, csak gyártották" a gyereket úgy "bumm bele" nem hőmérőztek- ovutezsteltek, mint a sok idióta. Képzeld, el, akik évek óta próbálkoznak, azok is pont ezt csinálták, csak nekik valamiért nem jött be. Szerintem adj hálát a sorsnak, h neked nem kellett trükközni, orvostól orvosig járkálni évekig.

2013. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval, szerencsés vagy, hogy hamar összejöttek a babák, de sokunknak ez nem ilyen egyszerű. Mi is 3 éve várjuk a picúrt, már mindenki babás körülöttem, és nyugtatnak, hogy "jaj, ne aggódj, jön, ha jönni akar...", na ettől a dumától végképp elborul az agyam, mert ha ez tényleg így lenne, nem született volna meg az egyik ismerősömnek a 3. babája a semmire. Mindent kipróbáltunk már, igen, a bumm bele verzió is megvolt, már csak a lombik van hátra.

Én sem kérdezgetek itt, elolvasom a régieket, ha érdekel valami, hozzászólni is ritkán szoktam, és lehet, hogy most azt gondolod, ha hallgattam volna, bölcsebb lettem volna, de a hozzád hasonlóknak néha fel kell nyitni a szemét.

2013. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!