Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostysok! Lehet a gyógyszertő...

Clostysok! Lehet a gyógyszertől hogy minden reggel már 6 napja egyformán 36.4 a hőm?

Figyelt kérdés
Volt már vkinek ilyen? amíg nem szedtem ,mindig ugrált össze vissza egy-egy fokot.
2009. okt. 5. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem olyan volt, hogy a ciklus 2. felében volt 36.8 jó sok napon keresztül. Nem is emlékszem pontosan 6-8 napon át. Biztosan normális.
2009. okt. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Màr hatodik napja 36.5
2009. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
jól vagytok tőle? Én is tettem fel kérdést ezzel kapcsolatban. Csak kiváncsi vagyok, hogy van-e mellékhatása nálatok? Bocsi a kérdezőnek!
2009. okt. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs mellékhatása, talán hőhullámom volt egy párszor, meg ez az alaphőemelkedés. Remélem h jó értéket mutat majd így a diagramm. Hány hónapja szeditek?
2009. okt. 6. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én majd csak most fogom kezdeni. Utolsó voltam.
2009. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!