Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek az One Step...

Mi a véleményetek az One Step terhességi tesztről?

Figyelt kérdés
van 10es és 25ös érzékenységű.

2013. máj. 28. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem bevált! :D
2013. máj. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Reggel csináltam egyet,nagyon nagyon halványan mint ha ott lett volna a második csík...És az oldalánál ha onnan néztem ott meg is jelent a csíknak a vonala,úgy mint a kontroll csík vonala.
2013. máj. 28. 12:03
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem most nem jött be ez a fajta teszt :-( vateráról rendeltem 10-eset,ket naponta teszteltem de mindig negatív lett,tegnap már nagyon hányingerem volt és mellesleg már két hete késik ezért ma vettem egy 25-ös tesztet a gyógyszertárban ami full ppozi lett azonnal.6 negativ tesztem van és pedig babám lesz.
2013. máj. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon jó,és nem utolsósorban olcsó is :)Tesztmániásoknak ajánlott,mint például én is :DD
2013. máj. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt valakivel olyan mint velem?a végén volt baba?
2013. máj. 28. 12:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Én is mániás vagyok :)
2013. máj. 28. 12:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is bevált, nekem egy másik drágább nem mutatta ki, mikor ez már igen. 3 nappal a kimaradt után pozi lett. 18 hetes vagyok
2013. máj. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Igen baba volt pozi lett,már 3 nappal a nemvárt előtt,de nem maradt meg(viszont a teszt nem hazudik) :)
2013. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sosem értem be egy teszttel, ezért vettem én is ilyet a Vaterán. A 10. dpo-n teszteltem először reggel, és olyan volt a csík, mintha ott sem lett volna, csak akkor látszott, ha oldalra fordítottam, mint Te. :) Persze minden reggel csináltam a következő tesztet, aztán csak megerősödött. :))


Aki írta, hogy 6 nega tesztje lett, szerintem egy selejtes szériát foghatott ki, nem? Nekem a vaterás ovu tesztek is beváltak.


11 hkm

2013. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Gratulálok :)

Akkor valószínű pozitív ,csak még korai volt?Én amikor oldalra fordítottam oldalt sokkal jobban láttam.

2013. máj. 28. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!