Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Corax kazettás terhességi...

Corax kazettás terhességi tesztről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Jo teszt?

Azt ajánlották a patikában.



2013. máj. 15. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak jokat tudok rola irni :) mikor tesztelsz? Drukk ;)
2013. máj. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szuper! Az a kabala tesztem, mind a két gyerekemet a corax kazettás teszt mutatta ki :))
2013. máj. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen...)Holnap reggel akkor lesz a 14.nap...)

Akkor kimutatja már vagy várjak péntekik?

De ugysem birom ki...

2013. máj. 15. 15:01
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem rossz, bár a kazettás tesztek alapból kevésbé érzékenyebbek szerintem. Viszont a Corax be sure sugaras nagyon jó teszt, hamar lehet használni, mindkét terhességnél hamar kimutatta.

Sok sikert:)

2013. máj. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Kazettásat csinálj, ki fogja mutatni!!!!!
2013. máj. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Kazettásat vettem ma reggel első pisiből megcsinálom...

Pénteken kéne megjönnie remélem mutat valamit ha nem jövöhéten ismét tesztelek ha addig meg nem jön...

2013. máj. 15. 16:11
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem!! Altalaban x-epilt hasznaltam a probalkozos idoszakban. Egyszer mutatott valamit (x-epil), de annyira halvany volt, hogy en tiszta ideg voltam a ketsegtol, a parom pedig egyenesen kozolte, h az tuti nem az... Na akkor vettem masik tesztet, ami a corax volt, olyan eros csikot adott, mint a kontrollcsik! :-) Az x-epillel is folytattam meg par napig a tesztelest, 5 nap alatt erosodott be... Drukkolok! Irj holnap!
2013. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Sajna nekem full negativ lett....(((
2013. máj. 16. 05:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnalom! Nemsokara sikerulni fog, hidd el! Miota probalkoztok?
2013. máj. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

ez az első honap...a kislányunk is elsőre sikerült..

elfelejtettem irni azota fejlemény hogy mig zuhanyoztam lett egy nagyon halvány csikocska....nem tudom számit e annyira halvány tesztelek még az a biztos 5 percenként megyek wc re olyan mintha meg akarna jönni...

2013. máj. 16. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!