Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi történik? Mégse volt...

Most mi történik? Mégse volt peteérésem?

Figyelt kérdés

[link]


Vasárnap volt szerintem. Vagy mégse? Miért esett le a hőm?


2013. máj. 29. 09:04
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
Vasárnap volt az ovulációd. Nem lehet, hogy esetleg több petesejted érett meg? Nekem akkor volt ilyen a görbém, mikor mind a két oldalon volt érett tüszőm és később repedt meg a második :)
2013. máj. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:

Belinkelem neked az enyémet...2 éve vezettem itt a cikluson a görbémet, mindig tudtam határozottan, mikor van peteérésem...Ezen hónap nagyon furcsa volt.....


[link]



És az a zöld kereszt megszületett március 11-én....:) :)

2013. máj. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

Gratulálok a bébidhez! Remélem ugyanezt írhatom valakinek egy év múlva én is...


Reménykedek, hogy holnaptól feljebb megy a hőm, mert nincs itthon a férjem és egy hétig most nem is lesz...

Sikerülhetett szerinted? :-)

2013. máj. 29. 09:53
 4/52 anonim ***** válasza:
Látod, simán benne van a pakliban..;) Én drukkolok..:)
2013. máj. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
miért ne sikerülhetett volna ?)
2013. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

majd meglátjuk 11 nap múlva! ;-)


Köszi, hogy írtatok! Kicsit megnyugodtam a reggeli sokk óta...

2013. máj. 29. 12:16
 7/52 A kérdező kommentje:

[link]

:-(

2013. máj. 30. 05:36
 8/52 anonim ***** válasza:

Miért vagy szomorú?:) Megy felfelé a hőd..:) Még semmi nincs veszve nyugi...:)


A linkelős vagyok...

2013. máj. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Most már nem vagyok biztos benne hogy volt peteérésem. Csak mert alaphő környékéről nem akar felemelkedni... :-( Na meg persze egy darabig most nem találkozunk...
2013. máj. 30. 08:29
 10/52 anonim ***** válasza:
Csak, hogy lelket öntsek beléd, persze a híú ábrándokat nem akarom benned feléleszteni...De leírom, amit gondolok.Látod az enyémet...Ott is, cikkcakkos volt végig, az utsó napokban volt az alaphő felett.A ciklusaim, mindig 32, 33 naposak voltak....Március 11-ére voltam kiírva, és az én számolásaim szerint legalább 3-5 nappal túl kellett volna hordanom a babát..Na már most, 11-én megszületett magától beindult szüléssel..:) Kvázi a nagykönyvben megírt módon eshettem teherbe, azaz a 14. nap környékén.Ha így megnézed a görbémet, látod, hogy semmi nem úgy van, ahogy azt a ciklus, vagy a tankönyv írja...:) Mindenki más, és bízz abban, hogy például, lehet hogy az utolsó együttléteteknél jött össze..:) Nem szabad feladni a hő miatt..:) :) Én ismeretlenül is, nagyon szurkolok neked..:)
2013. máj. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!