Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nov2-án kezdődött a menstruáci...

Nov2-án kezdődött a menstruációm 28-29 napra jön meg, kb;mikor lehet peteérésem. A peteérés változhat havonta vagy mindig egy bizonyos időben történik?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
igazából ha el múlik a vérzésed rá 14 napra van pete érés!azt meg úgy veszed észre ha tojásfehérjés váladékod van!szerintem igen havonta is eltérhet bár nem vagyok benne biztos csak abból gondolom hogy valakinek többször is van pete érése egy hónapban!bár lehet ez nem függ össze!remélem tudtam valamit segíteni!
2009. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A 14 nap nem pontos, mert ha 28 napos a ciklusod, akkor tényleg a menstruációd első napjától számított 14. napon van, de ha 29, akkor már a 15. napon, és így tolódik. Egyébként változhat, hogy mikor van, ha nem egyforma hosszúak a ciklusaid.
2009. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!