Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Predictor early teszt...

A Predictor early teszt negatívja biztos? Azt hallottam hogy sok az áll pozitív.

Figyelt kérdés
Volt valaki aki nemvárt előtt 3 nappal negatívat tesztelt vele de mégis volt pocaklakó? Úgy el vagyok keseredve! Ma reggel negát teszteltem vele. Azóta egyfolytában sírok!
2013. máj. 29. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a Rossmannos Predictor teszt? Mert arról csak rosszat tudok mondani, jó drága, és nekem már minden más teszt pozitív volt mikor ez még negatív. 17. dpo-n lett halvány pozitív. A 300 forintos (és ezért kettő van a dobozban) Rossmannos Facelle tesztcsík 10. dpo-n lett pozi, vegyél inkább egy olyat. De mondjuk nemvárt előtt nagy eséllyel a legtöbb teszt negatív lesz.
2013. máj. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A rossmanos a letőrhető végű 12,5ös érzékenységű?

Én olyat vettem a gyógyszertárban és vékony csík van a tesztcsiknál és halvány is.

én is sok rosszat hallottam már róla de ez az egyetlen 12,5ös érzékenységű.

2013. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen a rossmanban vettem. Gondoltam hogy ha már ennyibe kerül akkor jó is! Szombatra nem várom. Állítólag már a mesi előtti 4 napon kimutatja a terhességet.

Ha nega akkor már bizti nincs babám?

2013. máj. 29. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Pont most olvasgatok róla,írják,hogy van,hogy téves negatívat vagy pozitívat mutat.

Ne sírj ám,ha mégis igaz amit mutat,következő hónapban megint ott az esély a babára! Amúgy én ma teszteltem vele,dehát nemtudom értelmezni.

2013. máj. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Kérdező, olvasd el még egyszer amit írtam, és nyugodj meg, ne sírj, csak ártasz vele az esetleg ott lévő babának. Vegyél egy Facelle tesztcsíkot, ami ugyan csak 25-ös érzékenységű, de kb. a 10-es érzékenységű Qupido-val egyidőben mutatja már a + eredményt (csak annál jóval olcsóbb).
2013. máj. 30. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én medi-labort vettem és be csapott áll pozitívat mutatót és megjött másnap.
2013. máj. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csak gondoltam megírom, hogy mapreggel pozitív lett a tesztem :)

A Predictort álítólag 4nappal mesi előtt lehet használni, de semmit nem mutatott. A facelle pedig szép. két csíkos lett! Annyira boldog vagyok, olyan régóta vártuk már babát

2013. jún. 2. 22:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok kismama! :):):) Nagyon boldog baba várást!

2es

2013. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok, így Utólag is. Talán csak később volt ovud. minden rendben kismama? :)
2014. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!