Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 halvány pozitív terhességi...

3 halvány pozitív terhességi tesztem van. Akkor szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A sztori! 2 hónapja nem jött meg a menszim. Előző hónapban csináltam tesztet akkor negatív lett. Most a nem várt után csináltam 2 nappal a romed tesztet. Halvány pozitív. Majd rá 3 napra facelle (rossmann) Halvány de már erősebb. Rá egy napra Predictor early szintén halvány! Vajon most akkor terhes vagyok? Nézzétek el ha hülyeséget kérdezek, de nagyon vágyom a babára és mivel még nem voltam terhes nem tudom mit kellene higgyek. A testekről a kép: [link]

2013. máj. 1. 20:27
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
Szerintem igen terhes vagy. :) gratulálok! viszont ha már 2 hónapja nem jött meg,nem kéne erősebbnek lennie a csíknak?
2013. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
bizony,terhes vagy! gratulálok :)
2013. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Igen én is azon aggódom, hogy mért nem erősebb!Vajon lehet valami baj? Vagy tényleg nem voltam terhes még a múlt hónapban csak nem jött meg sziplán és egy spontán peteérés miatt lett baba????? Ilyen van egyébként? Vagy olyan van, hogy valami miatt kevesebb a hcg a szervezetemben????De remélem nincs semmi baj csak egy pici baba :) nagyon köszi nektek!!
2013. máj. 1. 20:36
 4/60 anonim ***** válasza:
Nekem is halvany lett a csik, elmentem nogyogyaszhoz es kiderult 22 hetes terhes vagyok, szoval nekem mar eleg biztos volt a terhesseg es ugy lett halvany.
2013. máj. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:

Igen, terhes vagy. :) Gratulálok!


A csíkok miatt ne aggódj! Különböző tesztek máshogyan reagálnak a hcg-re. A hcg szint sem egyforma a vizeletben, sok minden befolyásolja, akár még az is, hogy mikor ittál utoljára.

Kérj időpontot nődokihoz, uh alapján majd belövik a baba korát.

2013. máj. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Remélem úgy lesz. Ha igen akkor érhetetlen boldog leszek!
2013. máj. 1. 20:54
 7/60 A kérdező kommentje:
4-es! A 22 hét alatt megjött a menszid? Több tesztet is csináltál vagy csak egyet?
2013. máj. 1. 21:21
 8/60 anonim ***** válasza:
Bocsi, 4-es vagyok, ugyan úgy megvolt, aztán márciusban nem jött meg, csináltunk egy tesztet és épp, h halvány lett, mindent jól csináltuk. A teszten az volt, ha halvány a csík nem biztos az eredmény, vagy valami hasonló, ezért elmentem dokihoz, ott derült ki, h 22 hetes terhes vagyok. Én sem értem, h miért lett halvány mert ilyenkor már a hcg is több. közben most néztem meg a tesztet..(pregnasens)
2013. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babához és boldog babavárást kívánok! :) bejelentkeztek én is orvosohoz a jövő hétre. Remélem nálam is tény lég baba van. És még egy kérdés. A doki nem mondta mitől lehet halvány?
2013. máj. 1. 22:07
 10/60 anonim ***** válasza:

Csak a fontos dolgokat mondta, h hányadik hét, és, h keressem fel a védőnőt, nem mondta, h miért volt halvány, látta rajtam, h nem fognám fel, nagyon ledöbbentem, h hányadik hét, nem terveztem. Az a bizti, ha elmész :) Remélem a doki jó híreket mond és tényleg babát vársz :) Az első legbiztosabb jel meg van, h nem mensizel :) És az a két teszt sem lehetett rossz, lehet az első volt az.

Köszi a jókívánságokat :)

2013. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!