Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye pozitív? Holnapra nem...

Ugye pozitív? Holnapra nem várom. (kép)

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 29. 16:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, a 8-asnak szólt.
2013. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
en is nagyon vagyom babara, es reg ota probalkozok. tapasztalstbol irtam. baratnom friss terhes es napi 10tesztet megcsinalt. kar a kudarc ha latod hallvanyan aztan megis megjon. 8as voltam
2013. máj. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8-as,tényleg van igazságod...de én is teszteltem a nem várt napja előtt,ami pozitiv lett aztán az azt követő napon is az lett...majd megjött.Nagyon fájdalmas érzés az egyszer biztos,de legalább rájöttem hogy mi a problémám...helyesebben kitapasztaltuk.Hidd el van amikor már szükséges ez.3 éve várom a csodát.A lényeg,ez szép pozitiv,az enyém nem volt ennyire erős,a tied erősebb.Remélem a holnapi még erősebb lesz! :))) Kivánom tiszta szívből.
2013. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

mi 2,5 éve várjuk...


Talán most már van peteérésem.


5 hónapja tesztmentes vagyok, előtte én is nyomtam őket folyamatosan.


Drukkolok mindenkinek.

Szörnyű, hogy mennyien küzdünk.

2013. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
halvány + :)
2013. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!