Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetek terhes a lentiek...

Vajon lehetek terhes a lentiek alapján?

Figyelt kérdés

Legutoljára szeptember 7-12-ig volt havim.

A ciklus.hu oldalt használva október 15-én volna újra.


Élek nemi életet, szoktunk használni óvszert is, de szoktunk csinálni óvszer nélkül is, de még mielőtt kijönne a sperma a párom kiveszi.


Most hétvége szeretkezés utáni napokba volt egy kisebb barnás folyásom (két napig tartott) és olyan meg fog jönni érzésem.

Olykor szokott ilyen lenni az aktuális havi előtt, de még korainak tartanám.


Kicsit úgy érzem, hogy a hasam fel van puffadva.

Tegnap este addig semmi bajom nem volt, még nem feküdtem le aludni, amint lefeküdtem, egy hányinger kapott el.


Szeptember óta fogyókurázok, de eddig csak 3 kg ment le, több nem és valahogy azt tapasztalom, hogy ahelyett, hogy egy-egy ruha kényelmes lenne, e helyett inkább még szűkebbnek érzem, mint korábban volt.


2009. okt. 6. 08:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy veszem ki a szavaidbol hogy még nem vágysz egy picire.Az a kisebb barnás folyás nem ad okot aggodalomra,ilyen elő szokott fordulni,ez a köztes vérzés.Nagyon izgulsz biztosan és ilyenkor csak ezen jár az eszed és ez befolyásolja a hormonháztartásodat,biztos ezért érzed korábban a mindjárt megjön érzést.Várj egy pár napot és tesztelj és nyugodj meg!
2009. okt. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod.

Jelenleg tényleg nem vágyom gyerekre, tanulok és dolgozom, a párom szabadidejét pedig a munka keresés tölti ki...

2009. okt. 6. 09:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, hogy ebből baba lesz.Ugyanígy voltam én is amikor fogyóztam, teljesen felborult a hormonháztartásom.És puffadtam.De a saját meggyugtatásodra is csinálj tesztet :)
2009. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!