Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 26. napján mitől...

A ciklus 26. napján mitől barnázhatok?

Figyelt kérdés
3. gyereket szeretnénk, de ilyet még nem tapasztaltam. Ráadásul a ciklusaim általában 34 naposak és csak ritkán 28. Továbbá, ha úgy számolom, hogy ennek a ciklusnak az elején is volt 3 napig barnázásom, akkor a 3 napot beleszámolva járok a 26. napon, ha a rendes vérzéstől számolom, akkor csak a 23. napon. Volt derékfájás, cicifájás, alhasi görcsök, már a múlt héten is. Gondolom, kesereghetek nyugodtan, meg fog jönni. Ugye?
2009. okt. 6. 08:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nagyon ugy néz ki abból amit leírtál :-(
2009. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam le, hogy a barna csak a WC papíron volt látható pisilés után, illetve a reggeli méhszáj "önvizsgálaton" tapasztaltam. Közben már volt kétszer pisilni, és egyiknél sem volt látható a barnázás. Görcs néha van, máskor szurkál egy kicsit. Nagyon attól tartok tényleg, hogy megjön, de esetleg reménykedhetek beágyazódásban is? Kiindulva az átlagos 34 napos ciklushosszokból!
2009. okt. 6. 11:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha 34 napos általában a ciklusod, akkor a pé után lehetsz félidőben, lehet a beágyazódástól is.
2009. okt. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtök válaszát. Tegnap voltam a 31. napon és pozitívat teszteltem! Üdv.
2009. okt. 12. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!