Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Helyreállt TSH. Mikor eshetek...

Helyreállt TSH. Mikor eshetek teherbe?

Figyelt kérdés
2012 novemberében 6,7 volt a TSH-m. Elkezdtem szedni az Eytherox-ot, a mostani vérvételen 1,61 volt a TSH. Az endokrinológus azt mondta, hogy helyreállt a pajszmirigy hormon. A többi hormonértékem jó, azt mondta hogy a magas TSH érték miatt nem estem eddig teherbe. Szerintetek mikortól van lehetőség rá? Akár mostantól vagy még kell egy kis idő, hogy "hozzászokjon" a szervezetem a jó hormontermeléshez? Köszi a válaszokat!
2013. máj. 29. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Barmikor sikerulhet! En is novemberben kezdtem ra gyogyszert szedni, en Letroxot. Januari eredmenyem nekem is e korul volt (en "csak" 4,9-rol indultam). Februar 16-an teszteltem pozitivat. Sok sikert! ;-)
2013. máj. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most már bármikor ,hajrá !!!!
2013. máj. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, mostmár sikerülhet bármikor, és remélem nekem is lement a hormonszintem. Én 5,6-ról indultam most és letroxot szedek rá. Érzem, hogy jobban vagyok és remélem mindkettőnknek sikerül, bár én jövőhéten megyek vérvételre. Drukkolok nagyon. Sajnos nekem két éve volt vetélésem mert magas volt a TSH-m. Remélem most majd minden rendben lesz. Szép napot, és sok sikert.
2013. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a biztatást és a válaszokat!! :-))))
2013. máj. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!