Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első inszeminációm sikerült,...

Első inszeminációm sikerült, de sajnos 10 héten missed ab lett a vége a saját orvosom biztat, h 3 hónap után akár spontán is teherbe eshetek, mert az inszem csak főleg az életkorom miatt volt (37 vagyok) Van aki hasonló helyzetben van, mint én?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 15:49
 1/2 anonim válasza:
Ha teheted vegyél ki 2 hónap szabit vagy legalább 1 hétvégét a pároddal és kapcsolj ki mindent ami zavaró tényező lehet.Én is ezt tettem volna ha megengedhettem volna.De így maradt a beültetés (elsőre sikerült).
2013. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lanyom inszemes baba, 3 evig probalkoztunk elotte, igy lett inszemes. Elso inszem sikerult. Utana mikor keszen alltunk a kistesora, elsore spontan osszejott, igaz, elveteltem, de itt most a spontanon van a hangsuly. Most pedig ujra terhes lettem spontan par honappal kesobb, ugy, hogy "becsuszott", mert en meg nem alltam keszen az ujraprobalkozassal lelkileg.
2013. jún. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!