Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt előtt 5 nappal a...

A nemvárt előtt 5 nappal a nőgyógyász ultrahangon fog már látni valamit?

Figyelt kérdés
holnap megyek ultrahangra,csak egy sima kontroll.sokan mondták,hogy sárgatestet,vagy már a petezsák is lehet látni ilyenko.vagy esetleg a méhet keményebbnek puhábbnak már éreznie kell nem?a cicim nagyon bíztat mert 6 napja érzékeny,és olyan nehezek,menstruáció előtt max 2 napig szokott ilyen lenni.Szerintetek?Bizakodhatok?Ovukor,és előtte is együtt voltunk.
2013. máj. 30. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Remény van rá de nem tudom miket láthat ilyenkor. Kb annyit amennyit most leírtál. Szukrolok de ha még semmi biztatót nem mond azért még ne keseredj el nem jelent semmit. :)
2013. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
akkor már hátha holnap megtudom,hogy siker-e a hónapunk:)
2013. máj. 30. 13:17
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

a menstruáció előtt 5 nappal - ha kb. középidőben volt peteérésed -, akkor annyit lát, hogy vastagabb a nyálkahártya.


De mivel az embrió még nem ágyazódott be (az a fogantatástól számított 7-12 nap kb.), így mást nem nagyon.

Azért persze nagyon szorítok, de inkább az 5-6. héten látnak már valamit (petezsák)

2013. máj. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
én úgy tudom,hogy a méhen a beágyazódás miatt lesz egy kis valami...most nem jut eszembe a nevem,mintha egy kis kaparás lenne....vagy még az sem fog akkor holnap?Akkor meg kell várni a nemvárt napot:/:( de egyébként ez a 6 napja tartó cici nehézség,szinte izomláz jelenthet jót?
2013. máj. 30. 13:44
 5/16 anonim ***** válasza:
Jeenthet jót, de azt is, hogy csak bemeséled magadnak. Egyébként meg, semmit, mivel még ilyenkor csak a nyálkahártya vatagodik meg, de az akkor is, ha meg fog jönni, akkor is, ha nem. Még petezsák sem lesz.
2013. máj. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
azt nem hiszem,hogy bebeszélem magamnak,hogy 6 napja annyira érzékeny a mellem,hogy a keresztfiam ink.fel sem veszem.
2013. máj. 30. 14:13
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Ez jelentheti azt, hogy sikerült, de azt is, hogy nem. Sajnos "be is tudod beszélni" magadnak, ha nagyon szeretnél már babát. Mi 4 évet vártunk rá, minden hónapban más tünetem volt, végig, az összes.


Egyébként lombikos vagyok, a beágyazódás után (fogantatás + 7-12 nap kb.) lehet némi tüntet érezni, és még utána közvetlenül sem lát semmit az orvos.

2013. máj. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kiváncsiak leszünk:)
2013. máj. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
holnap megírom mit mondott az orvos,illetve,jövőhéten kedden reggel tesztelek:)
2013. máj. 30. 14:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Semmi nem lehet látni 5 nappal a menzesz előtt.

Még a felritkulást is csak később, ha már kimarad a menzesz. Petezsákot 5. hét körül, ha jó az UH.

És a teszt is negatív lesz.

Ne csináld meg, teljesen felesleges, csak csalódás lesz a biztosan negatív eredmény.

Akkor tesztelj, ha kimarad. Vagy max nemvárt napján.

2013. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!