Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan aki nem...

Van köztetek olyan aki nem érzi meg a peteérést és semmilyen tünetet nem produkál neki ( ezalatt értem pl. tojásfehérjés folyás stb )? Ugye ez még nem jelenti feltétlenül azt hogy nincs is peteérés?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Èn soha nem érzetem a peteérést, ha ez annyira érezhetö lenne, akkor nem lenne ennyi becsúszott gyerek, mert érzem, hogy lesz akkor nem kufircolok. ès sokkal több spontán teherbe esés is lenne, mert érzem, hog akkor van.


A legtöbb nönek van egy enyhe hascsikárása a középidöben és már is érik a petéje.

2013. máj. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tök érdekes, mert nekem van hogy majd meghalok annyira görcsölök középidőben, máskor meg semmi. Aztán olyan is volt, hogy nagyon sok tojásfehérjés folyásom volt (akkor még nem tudtam mi az, szóval azt hittem valami bajom van), máskor meg az sem. Nem tudom ez mitől függ...
2013. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én semmilyen tünetet nem észlelek,mégis van peteérésem,mert már voltam terhes is.ráadásul olyan hónapban amikor tök krémes folyásom volt.
2013. máj. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!