Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hétvégére nem várom, ma...

Ha hétvégére nem várom, ma már mutatnia kellett volna valamit a tesztnek?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam kiváncsiságból egy tesztet(Easy) és negativ volt.

Még korai volt ugye?


2013. máj. 30. 18:35
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Mármint a mensest nem várom :)
2013. máj. 30. 18:37
 2/18 anonim ***** válasza:
Korai volt. Nekem 2 nappal a nemvárt előtt negatív volt a tesztem, amikor terhes lettem.
2013. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Pedig rávettem magam,hogy csak a jövöhéten csinálok tesztet,de olyan lassan telnek a napok :)
2013. máj. 30. 18:40
 4/18 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy negyon nehez kivarni de legy turelmes. Nemvart elott 4 nappal tgeszteltem EPT (early pregnancy test) teszttel amin az allt, hogy nemvart elott 5 nappal mar kimutatja, de negativ lett. El is keseredtem rendesen, pedig terhes voltam csak tul hamar teszteltem. Nemvart masnapjan mar eros pozitiv lett! Szoval csak kitartas es sok szerencset! Majd ird meg, hogy mi lett az eredmeny!
2013. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Mindenképp irok.

2013. máj. 30. 18:48
 6/18 anonim ***** válasza:
Hányas erösségű. Ha 25-ö akkor nem csoda hogy nem mutatja még akkor sem ha valami elindult. A 10-es erösségű is csak 10 nappal az aktus után mutatja esetleg de ez sem biztos még, mivel nem egyforán termelődik minden nőnél a HCG. Vannak nők akiknek csak a 6. hét után mutatja ki. Ugyhogy korai volt.
2013. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 sarah23 ***** válasza:
én mára nem vártam,,,már remélem nem is jön,,,szombaton tesztelek ha igy marad,,,és te mikor probálod meg ujra kérdező?
2013. máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Szia

Vasárnap vagy hétfő.Attól függ meddig birom a várakozást :)

Megmondom öszintén nem tudom hogy hol kell megnézni az erősségét a tesztnek.Most clearblue-t szeretnék venni.És te?

2013. máj. 30. 19:35
 9/18 sarah23 ***** válasza:

Drukkolok neked kérdező!


Én még nem tudom milyen tesztet veszek szerintem vmi 2 dbosat,,:D de csak szombaton remélem nem jön meg addig:)

2013. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én ma vagyok a 40. napon,nehéz volt kivárni,de nem teszteltem korábban,mert eddig mindig csalódtam ha a nem várt napján teszteltem,mert akkor utána meg is jött.Szerintem várj még 2-3 napot.
2013. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!