Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Szoktatok teszteln...

Lombikosok! Szoktatok tesztelni otthon? Beültetés után 10. napon szerintetek már ki kellett volna mutatnia? Sajnos negatív lett, vagy még korai volt?

Figyelt kérdés

2013. máj. 18. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai. Általában 14 nap kell azért hozzá, hogy elég hcg legyen, nagyon teszt függő melyik mennyit mutat ki. (Bár vannak rá számok írva 10-es, 25-ös de nekem volt 10 -es amit semmit nem mutatott, de a 25-ös mutatta.)
2013. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2 napos embriókat kaptam vissza, az 11. napon teszteltem és nagyon halvány pozi lett! Szerintem várj még pár napot, még lehet, hogy korai volt! És szurkolok!
2013. máj. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát ez nagyban függ attól hogy hány napos embriók voltak. Ha 2 körül akko még lehet nem mutatja ki ha nagyobb akkor már kikéne. Egyik ismerősöm 1 hat napos fagyibabát kapott vissza. a transzfer után 4 nappal már pozitív volt a tesztje, pedig csak egy baba volt. Drukkolok hogy csak korai legyen még. Ja és az sem mindegy hogy milyen teszttel teszteltél. 10-es vagy 25-ös? Ha 25-ös akkor még korai volt a 10-nek már nagy esélylyel ki kellett volna mutatnia.
2013. máj. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

25-ös rossmanos facelle teszt. Kedden volt a leszívás és csütörtökön (9-én) kaptam vissza őket (kettőt). Lehet hülye kérdés, hogyan kell számolni, 2 vagy 3 naposak? Két nap múlva megpróbálom újra.

Köszi a válaszokat!

2013. máj. 18. 10:33
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még korai volt ha 25-ös volt. Azt az orvos vagy a biológus szokta mondani hány naposak.
2013. máj. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szia! Ha kedden volt a leszívás, és csütörtökön kaptad vissza, akkor két napos. Nekem transzfer utáni 10.napon pozitív volt már a 25-ös teszt is. De szerintem ez egyénfüggő. nálam ET.+10, de legkésőbb ET.+11.nap mikor sikerültek, akkor a 10-es érzékenységű már full erős pozitív volt, akkor is amikor egy, és akkor is amikor kettő tapadt meg. de ahogy előttem is írták, nem törvényszerű mutatnia ilyenkor még pozitívot.
2013. máj. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi! Rosszul írtam hétfőn volt a leszívás, akkor 3 naposat kaptam vissza. Holnap tesztelek újra, kedden kell visszamennem.
2013. máj. 19. 18:58
 8/14 A kérdező kommentje:
Sajnos ma is negatív lett!
2013. máj. 20. 10:28
 9/14 anonim ***** válasza:
:-( sajnálom! Mi nálatok a problêma?( Ha nem akarsz válaszolni nem baj)
2013. máj. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából "csak" annyi, hogy már túl vagyok a 40-n, a petefészek kimerülőben van, egyik petevezetékem zárt. Ezek miatt már nem akartunk várni, mert kicsúszok az időből.
2013. máj. 20. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!