Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio utani feher nyak...

Menstruacio utani feher nyak termekenysegre utal?

Figyelt kérdés

Nem szokott ilyesmim lenni csak peteereskor epp 1-2 nap.

Most vagyok epp menzi utan 5 nappal.

Nagyon szeretnenk babat...mire utal ez a feher nyak?

A ciklusom nem mindig rendszeres.

Esetleg terhes maradhatok ha ezekben a napokban vagyunk egyutt a ferjemmel?Esetleg ez mar peteeres?


2013. máj. 30. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
teherbe esni bármikor lehet iyg használjátok ki ezt is, aztán majd kiderül hogy tényleg az volt-e avgy nem derül ki. Sok nő esik teherbe menzesz alatt is. Vesziteni valótok nincs. ha nem pontos a ciklusod és hónapok óta nem jön össez a baba akkor el kéne menni hormon vizsgálatra.
2013. máj. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Pont így vagyok ahogy Te.Tegnaptól elég erős fehér krémes folyasom van.Ma voltam orvosnál rakszuresen ahol figyelmeztetett az orvos,hogy kezdődik a peteérés.Ugyhogy mindent bele :)
2013. máj. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Akkor itt az ideje, hogy meg jobb kedvvel, remenyekkel es meg annal is jobban szeressuk egymast:)
2013. máj. 31. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!