Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minimum 2 naponta szeretkezünk...

Minimum 2 naponta szeretkezünk a párommal. Az sok ha babát is szeretnénk?

Figyelt kérdés

Úgy vagyunk vele h nem védekezünk, jön a baba akkor amikor szeretne! :)

Viszont többen mondják,hogy ha túl sokat vagyunk együtt, akkor nem termelődik elég életképes sperma.

Tényleg annyira sok az a kb. heti 5 alkalom? Nehezebben eshetek így teherbe?

( 3 nap szüntet egyáltalán nem bírunk ki :D :/ )


2013. máj. 31. 13:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy olvastam, hogy 2-3 nap ideális ebben az esetben.
2013. máj. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezzetek, amennyit jólesik, a baba meg majd jön, ha meg akar születni. Nem kell erre rágörcsölni.
2013. máj. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Remélem sikerül! Max a peteérés környékén kihagyunk 2 napot! :)

Én már alig várom!

Nem akarjuk gyúrni... Csak egy kicsit rásegítenénk.

2013. máj. 31. 14:09
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Nekem lombikprogram által 3as ikreim vannak,de elôtte mi is sokáig így próbálkoztunk,míg meguntam és orvoshoz mentem a párommal.Amikor elmondtam a genetikusnak,hogy kétnaponta élünk intim kapcsolatot,erre azt mondta az nem jó,legalább 3 naponta kell....de nekünk így sem sikerült.Ezért is vágtunk bele alombikba...1et szerettünk volna és rögtön 3 lett...de nem baj.Bocsi,amiért belefolytam egy kis magántémába is.Sok sikert nektek!
2013. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Mivel abbahagytam 3 hónapja a fogamzásgátlót, elkezdtek feljönni a kilók!

Szerintetek baj ha elkezdenék babaprojekt közben diétázni, vagy azzal csak késleltetem a babaáldást?

(Azt is olvastam h jót tesz ha a súlyunkat "rendbetesszük" a babának.)

165cm 2 éve 82kg voltam, majd letudtam adni 67kg-ra, de most felment 73-ra.. :( Nagyon sok?

2013. máj. 31. 14:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez életkorfüggő is. Huszonévesen még nagyon könnyen teherbe esik az ember, akár kefél éjjel-nappal, mint a nyulak, akár csak alkalmilag jön össze valakivel. 35 fölött viszont már érdemes odafigyelni az időzítésekre, ha babát akartok.
2013. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
22 vagyok, párom 26
2013. máj. 31. 14:46
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 2-3 naponta szeretkeztünk, nem jött a baba hónapokig!!! Mikor majdnem minden nap együtt voltunk akár többször is, rögtön sikerült! :)

Ebben a ciklusban a menzesz elmúlása utáni 1. napon voltunk együtt, meg még egyszer valamikor, meg az esedékes menzesz előtt 1 nappal. Mondani sem kell, hogy most összejött, de mikor sokkal sűrűbben együtt voltunk, akkor nem. :)

Szóval nincs erre bevált praktika!

2013. máj. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem 165 cm magassághoz 73 kg nagyon sok . félre ne érts nem megsérteni akarlak . Én is 165 cm magas vagyok .
2013. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

65-67kg-osan jobban is éreztem magam! :) :/

Azt nem tudom, hogy most kezdjek e bele megint a diétába,mikor bármikor jöhet a pici!?

(pont ma van ovum) :D

Félek ,ha megint diétázok, és összejön a picúr, ártok neki!

2013. máj. 31. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!