Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes elmenni a tatabányai...

Érdemes elmenni a tatabányai sztk-s nőgyógyászatra?

Figyelt kérdés
Most kerültem erre a vidékre, nincs itt még orvosom, de szeretném kikérni egy orvos véleményét, hogy 4 hónapja próbálkozunk és még sincs baba, mitől lehet ez
2008. jún. 19. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Én enm ismerem Tatabányát, illetve régen jártam ott 10-15 éve. De az sztk-ban én nem bíznék a helyedben. Lehet hogy találsz emberséges orvost ha szerencséd van, de sajnos úgy látszik ez ma már ritka. Mindenki magán útra megy ha szeretné hogy foglalkozzanak vele. Én tegnap egy másik megyeszékhely sztk-ján voltam uh-n, mert korai vetélés gyanus voltam..:( Az hogy le se tojtak az a minimum, de amíg vetkőztem végighallgattam egy "aranyos" sztorit. Szegény kismama bement uh-ra időpont nélkül. Lecseszték és utána mikor megnézték közölte vele a doki hogy a 12 hetes babája meghalt. Ott mutogatta neki hogy látja ott a szíve, és nem ver. zután kizavarták anélkül hogy bármit is mondtak volna neki hogy mia teendő. Ráadásül ez nagyon veszélyes dolog. Szóval rettenet. Lehet más városban ez nem így van. De mielőtt én babát szerettem volna magán dokihoz mentem, hogy vizsgáljon meg. Vagy a környezetemet kérdeztem végig ki a legjobb.


Sok sikert

2008. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most olvastam a kérdésedet, sajnálom, hogy eddig nem sikerült a baba. Én kismama vagyok, én a Lollok doktorhoz járok, az első kisfiamat is nála szültem. Igaz, most már szülést nem vállal. Nagyon jó szakember, és foglalkozik meddőségi kezeléssel és az evvel járó kivizsgálásokkal. Mindig az alapokkal kezdi, először csak peteérést serkentő tabival stb. Én ajánlottam unokatesóméknak is, segített, azóta lett egy szép kislányuk! Beirod a keresőbe Dr. Lollok Zoltán és kidobja az oldalát! Sok szerencsét és babát neked!!!
2008. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló vagyok. A lényeg, hogy be ne menj az sztk-ba!!Megalázó és nem ajánlom!!Tapasztalat!! Sajnos!!
2008. aug. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!