Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jóstesztelést mikor érdemes a...

Jóstesztelést mikor érdemes a leghamarabb elvégezni? Kimutatott ovu után mennyi nappal? Halványnak kell lenni a csíknak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
hómező volt az ovutesztem, holott ikreket várok :D szerintem nagyon lutri :)
2013. jún. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Óhhhhh,gratula a dupla szerencséhez! :)
2013. jún. 2. 07:36
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem a pozitív teszt napján lett nagyon erősen pozitív az ovulációs tesztem (kb 2 héttel peteérés után). Először csak az ovut vettem elő,de annyira erős volt a második csík,hogy gondoltam megnézem terhességivel is,amin ott volt halványan a második csík:) Ma már 3 hónapos a kis csíkom..:)
2013. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gratulálok!Az első ovus hónapban sikerült?
2013. jún. 3. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,nagy szerencsénk volt,ahogy eldöntöttük,hogy jöhet,ő jött is:)
2013. jún. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kisfiammal nekem is,elsőre összejött.Most szeretnénk másikat,a fiam 10 hónapos.Azért is gondoltam,hogy ovu tesztelek,mert rendszertelen a mensim a szülés óta,és érdekelt hogy egyáltalán van e peteérés.Ovu teszt mutatta,2 nap volt pozi.Együtt is voltunk,sőt az első nega napon is.10.-ére nem várom.
2013. jún. 4. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hogy alakultatok sikeres volt az ovulációs teszt használata kis tesó ügyben?

Mi is hasonlóan ebben a hónapban próbálkozunk teszt segítségével kis tesóval.

2013. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!