Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt után 3 nappal pozitív...

Nem várt után 3 nappal pozitívat teszteltem. Mikor érdemes először orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

2013. febr. 18. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Kb 2 hét múlva legkorábban, ha nem akarsz csalódni, mivel előtte még nem nagyon lát semmit a doki.
2013. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha minden ok, akkor 2-3 hét múlva. Ha vmi gond van, akkor előbb.
2013. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az elozok azert tevednek egy csoppet..(nem kell leharapni a fejemet) lehet alatok igy volt..nalam nem:) pozitiv teszteles utan 3 napra mentem dokihoz!!!!!aogy mondom 3!! Azaz az elmaradt menstruaciom 9. Napjan!! Mar latta a petezsakot! De a picit nem, hiszen nagyon fiatal terhesseg volt, sot az sztks gep sem valami csucstechniika:) szoval latta, az akkor 10mm petezsakomat:)


8+4hkm

2013. febr. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok!!! Elnezest, nem hasi uh.-n latta, hanem huelyi!!! Ez fontos...szerintem hasin nem latta volna!
2013. febr. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam,az én számításom szerint 7+3 naposan.Erre azt mondja a doki hogy az u.h. azt írja 8 hetes terhesség:)Már szépen látszott a 1,5 cm-es "maszat" és pulzált a szíve.Nekem semmi panaszom nem volt ezért vártam eddig.Ha neked sem lesz panaszod akkor ráérsz.Én nem akartam korán menni,hogy aztán ne lásson semmit,és rágjam le tövig a körmöm hogy mi lesz 1-2 hét múlva.Szerintem a 7. héten pont elég menni.
2013. febr. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok és azért írtam a legalább 2 hetet, mert nekem a dokim is ezt javasolta, jól is tette, mivel a ciklusban késői peteérésem volt (1 hetet csúszott) így előbb nem nagyon láttunk volna semmit. Ettől függetlenül mindenki menjen, ahogy érzi, de valószínű 1-2 hét vúlva visszarendelik majd.
2013. febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vok. Én amint teszteltem, mentem. És nálam is látszott a petezsák már, de szívhang majdnem 3 héttel később volt csak. Azért kellett egyből mennem, mert hormonproblémám van. Ezért gondolom, ha nincs gond, ráér 2-3 hét múlva menni.
2013. febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!