Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes úgy hogy nem...

Lehetek terhes úgy hogy nem érzek semmi változást magamon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Valamivel több mint egy hete kihagytam a tablettám első hetéből egy szemet.2-3 napig stresszeltem rajta majd azóta teljesen elterelődött a gondolataim erről.Épp ma jutott eszembe hogy nemrég még ezen izgultam.Bár erről tud a barátom is nem védekeztünk teljes egy hétig óvszerrel.Ő talán még örülne is neki,én sem sajnálnám csak azért nem mostanra tervezzük.Érdemes tesztelnem?Két hét még kb hogy megjöjjön,viszont röntgenre is kellesz mennem.Ha nem érzek magamon semmit,érdemes tesztelnem vagy várjam meg hogy megjön-e vagy nem?....23l

2013. jún. 2. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

a fogigátlóhóz én nem értek, de ha 2 hét mire meg kell hogy jöjjön, akkor nem érdemes tesztelni, az esedékes mezesz napjáig nem érdemes.

De nem értem a kiírásodnak azt a részét, h most akkor amikor nem vetted be, utána óvszert használtatok , vagy nem?

2013. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert ha használtatok, akkor tuti nincs baj
2013. jún. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem védekeztünk,vagyis 2x voltunk együtt egyszer megszakításosan csináltuk,utóbb pedig egyáltalán nem védekeztünk...
2013. jún. 2. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggodj,nem lehetsz terhes.

Ha elolvasod a tajekoztatot,akkor abban megtalalod,hogy nincs gond,ha egyet kihagysz,csak akkor kell hasznalni kiegeszito vedekezest,ha 2 tabletta maradt ki.

1,5 evig szedtem gyogyszert es nekem is elofordult,hogy 1 kimaradt.

2013. jún. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!