Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 5 napja késik! Lehetek...

Már 5 napja késik! Lehetek úgy terhes hogy semmi változást nem érzek? Csak mert tavaly volt egy missed ab-om 5 hetesen, és akkor minden tünetem megvolt, puffadás, mellfeszülés, folyamatos wcre járás stb.

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 14:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen. Nem feltétlenül van tünet. Általában a tünetek később jönnek. Csinálj tesztet.
2009. júl. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Persze! Az 5. héten még szinte semmi bajom nem volt. Majd a 7-8héttől...húúú jött minden egyszerre :)

Tesztelj! Megy a drukk :)

2009. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Csináltam egy tesztet, pozitív lett!:-)

Abból nem lehet baj, ha pénteken voltam fogászaton, kaptam érzéstelenítőt is, és még mennem kell párszor, mivel letört egy fogam múlt héten, és gyökérkezelni kell, plusz újra felépíteni az egészet, és akkor is fogok kapni érzéstelenítőt???

2009. júl. 27. 15:07
 4/15 A kérdező kommentje:

Ja és utána vettem be kettő vagy három fájdalomcsillapítót??

Ilyen korán még nem lehet belőle baj, ugye?? Remélem! Ez pénteken volt, akkor az már rég kiürült a szervezetemből, igaz?

2009. júl. 27. 15:08
 5/15 A kérdező kommentje:
Bocsi a sok kérdésér, lehet butaság, de nagyon izgulok!:-)
2009. júl. 27. 15:10
 6/15 anonim ***** válasza:
Bocsi a kérdésért,de 5 hetesen missed volt??
2009. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
a babának nem lesz baja a bogyoktol kb 6 hetes koráig, akkorra ágyazodik be rendesen és lesz veled közös érhálozata, az után jön a háynás:) nagyon gratulálok, délután csináltad a tesztet? mivel? nekem 3 napja késik, és néha görcsölget a méhem de se a mellem se semmi más nincs. sztem nekem csask késik:(
2009. júl. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Gratulálok :))

Szerintem az előző fogászattól nem lesz baja, de megmondom őszintén én nem hagynám, hogy adjanak érzéstelenítőt a 12. hétig. Vagyis nem nem hagynám, hanem nem mentem addig a fogászatra. (fájt a bölcsességem nagyon) Nekem is volt missedem, és én nagyon félek mindentől!


Boldog babavárást!


3. válaszoló voltam

2009. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem a 3. voltam, hanem a 2. :)))
2009. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ezért kérdezek én is ennyit, mert nagyon félek!

De pozitív gondolkodás!!!:-)

Én lillyvel teszteltem, de este megyek és veszek egy másfajtát is amit holnap megcsinálok, nem hiszem még el igazán!

Bogyót többet biztos nem veszek be, még ha fáj is! Bár már azt mondta a doki nem nagyon fog! Úgyhogy lehet az érzéstelenítőt és hanyagoltatom! Majd kiderül! Mennem viszont muszáj most mert ezt meg kell csinálni, csak ideiglenes bent a tömés!

2009. júl. 27. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!