Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj ha a nem vart napjan meg...

Baj ha a nem vart napjan meg csak halvany pozitiv a 10-ese erzekenysegu teszt? Es lent van a hom, nem kellene mar a 10-es erzekenysegunek mar erosebb lennie a nem vart napjan?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Ne aggódj! Semmi baj nincs! Nekem extrahalvány lett a 10-as érzékenységű teszt a nemvárt napján. Alig lehetett látni hogy ott a második csík. :) Ne aggódj. Halk gratuláció, de még holnap reggel is csinálj egy tesztet. Én úgy csináltam hogy minden nap, és szépen erősödött a teszt. :) Lehet hogy később fogant meg a baba, lehet hogy volt egy spontán peteérésed, sok minden befolyásolhatja. Egyszerűen meg vannak olyan emberek is akiknek lassabban termeli a szervezete a hcg hormont. :)

[link]

A felső teszt volt nekem a nemvárt napján. Igen csak meg kell erőltetni a szemed hogy lásd a 2. csíkot. Az alsó teszt pedig a másnap reggeli. Ezek 10-es érzékenységű tesztek, külföldön vettem. :)

2013. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem is olyan lett a tesztem mint neked az elso!! szoval akkor remenykedhetek? de mi van a hom-mel,az ma 36.1 lett!
2013. jún. 4. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a hőm az marha alacsony volt. Mint ahogy szokott lenni. Igazából nem voltam az a nagy hőmérőzős típus, de amikor néha peteérés előtt, után mértem akkor peteérés előtt mindig 35,7-8-36,1 volt, peteérés után pedig 36,7 körül. Mikor pozitívat teszteltem akkor is megmértem, másnap reggel akkor 36 volt. Én nem alapoztam sosem a hőmérőzésre, szerintem butaság, mert becsaphatja az embert bármikor. És most itt vagyok 14 hetesen és szépen növekszik a pocaklakó. :)
2013. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és első voltam. :) Mikor teszteltél utoljára? Ma reggel? Zsu
2013. jún. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a tegnap delutan
2013. jún. 4. 10:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem tesztelj most egyet. Biztos hogy pozitív lesz. ne ijedj meg a halványtól, szépen fog erősödni. :)
2013. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia,nagyon nagyon kevés a 36.1,de ha vezeted a görbédet akkor ezt te tudod is.Nekem is halvány bár jól látható pozi lett két nappal a nem várt előtt,de 2 nap múlva a hőm leesett és megjött.Tehát a pozi teszt nem tévedett,elindult a beágyazódás,de nem maradt meg.Ne táplálj erős reményeket,viszont ha mégis erősödik akkor az nagyon jó jel...nekem nem erősödött.Tiszta szívből kívánom hogy sikerüljön.
2013. jún. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!