Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem segíteni?...

Fkiszti kérdése:

Tudnátok nekem segíteni? Márc.26-án kezdődött az utolsó menstruációm. Utána még kb.1 hónapig nem mutatott semmit a terhességi teszt, utána viszont a kórházi vizeletvizsgálat is pozitív volt, ami ugye azt jelenti, hogy gyermeket várok.

Figyelt kérdés
Az orvos UH-on nem látott semmit. Viszont ma meg úgy tűnik, hogy megjött a menstruációm. Most akkor elment a baba, vagy még mindig meglehet? Csütörtökön megyek orvoshoz, de nagyon izgulok, hogy mi lehet. Szerintetek?
2013. jún. 4. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia,én elsö 3 honapban menstruáltam.és egyre több nö van aki terhesen is menstruál.
2013. jún. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mikor volt az UH és mikor a vizelet teszt?
2013. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azonnal irány az orvos!!! Ilyenkor a vérzés nem játék! Múlt hónapban nekem ugyanez volt, pozitív lett a teszt, majd megjött, aztán észre vették, hogy méhen kívüli, ami akár halálos kimenetelű lehet! Nem ijesztgetni akarlak, de tényleg nem játék! Sosem tudhatod, mi zajlik odabent!
2013. jún. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az UH vizsgálat szerdán volt, amikor nem láttak semmit, a vizelet vizsgálat, ami pozitív lett pedig pénteken. Felhívtam az orvost, ahogy mondtátok, de csütörtöknél előbb nem tud fogadni. Kezdjek aggódni?? Olyan jó lenne, ha megmaradna ez a baba!!
2013. jún. 4. 12:46
 5/12 A kérdező kommentje:
Már van egy kisfiam, mikor vele voltam várandós, egyáltalán nem menstruáltam. Ez változhat a második terhességnél??
2013. jún. 4. 12:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyon erősen menstruálsz? Rendesen megjött? Én csak a saját esetem tudom mondani, amúgy nagyon nehezen látszik a méhen kívüli. Nincs egyoldalú szúrkálás bal vagy jobb oldalon? Én mikor terhes lettem, tudtam, hogy sikerült, viszont éreztem szó szerint, hogy nem jó helyen van! Furcsán szúrt bal oldalon. Kívánom neked, hogy rendben legyen minden! Majd írj!
2013. jún. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként ha bármi van (nagyon erősen vérzel, máshogy görcsölsz) akkor szerintem az ügyeleten meg tudnak úgyis vizsgálni.
2013. jún. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szia! Annyira nem erős a menstruáció, viszont kb. mióta pozitív a teszt, azóta eléggé görcsöl a hasam, ami előtte egyáltalán nem volt jellemző, még menstruáció ideje alatt sem. Mondtam az orvosnak, de egyáltalán nem érdekelte, nem is reagált rá semmit.
2013. jún. 4. 17:06
 9/12 anonim ***** válasza:
én is ügyeletre mennék, bármelyik kórházban megnéznek, ahol van nőgyógyászat!
2013. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Felhívtam délelőtt a kórházi nőgyógyászati osztályt, azt mondták, nyugodtan várjak csütörtökig, amikor az időpontom van. Csak nagyon aggódok. Valamelyikőtök azt írta, hogy van olyan gyógyszer, ami segít megtapadni a babának (ha még megvan). Ez csak vényre kapható? Mi a neve?
2013. jún. 4. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!