Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy nemvárt...

Lehetséges az, hogy nemvárt előtt egy héttel 3 xepil teszt is pozitív eredményt mutasson? Valós eredmény? Rossz volt a közérzetem, lázam volt, valamint reggelente hasmenés. Olvastam, h ez is lehet előjel, ezért teszteltem.

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha mindhárom +, elég esélyes, hogy terhes vagy. Esetleg korábban lehetett peteérésed ebben a ciklusban. Nekem mondjuk pont ez a tesz mindig halványabbat mutatott, mint a többi, de másoktól is hallottam, hogy korábban kimutatta.
2013. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy, azért 3 teszt csaknem téved!
2013. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :-)
2013. jún. 2. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocs, nem letörni akarlak: az, hogy most pozitív a teszt, sajnos nem feltétlen jelenti azt, hogy nem fog megjönni. Azért nem ajánlják a nagyon korai tesztelést, mert ilyenkor még semmi sem biztos.

Mindenesetre nagyon szurkolok Neked, majd a nemvárt napja körül tesztelj újra, és ha van kedved, írd meg az eredményt :)

2013. jún. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze.Tudom.Csak még nem volt ilyen.Október óta próbálkozunk.3hónapja szedek vitamint. 2hónap elevit.de váltottam gravidára.korábban volt h 36-37 napos volt a ciklusom.de az utóbbi 2 -3hónapban rövidebb.legutòbb egy héttel előbb jött meg.a ciklus.hu-t követem és az 30 feletti nappal számol.ezért vagyok bizakodó.jövőn héten mennék dokihoz.addig meg...még tesztelek majd és várok türelemmel.
2013. jún. 3. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem az x-epil 5nappal a nemvárt előtt pozitív lett.(este)

Ikerterhességből adódóan lett ilyen korán pozitív!


Szóval lehet!

gratulálok!

2013. jún. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi a helyzet?
2013. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pénteken kellett volna megjönnie,de nem jött meg. :-) Azóta voltam dokinál is,mert kellett volna mennem tüdőszűrőre.Hátha mondd valami biztosat,de sajna még nem látott semmi tutit szerdán,csütörtökön kell újra mennem.Tüdőszűrőre azt mondta semmiképp ne menjek.Beruháztam egy Clearblue digitális tesztre, ami hamar pozitív lett és 3+ jelent meg rajta,ami elvileg azt jelenti, hogy több mint 5 hetes..Jó lenne.Az UH egyébként azt mutatta, h 56 x 28 mm-es uterusban 8,5 mm nyálkahártya echo.Viszont grav.-ra utaló jel nem látható. De mondta,h valamit lát,de nem tud biztosat mondani.
2013. jún. 9. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Ennek mi lett a vege? Nem mehenkivuli volt?
2020. febr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!