Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Máris sikerült volna?

Máris sikerült volna?

Figyelt kérdés
Férjemmel még csak most kezdtük el a "babagyàrtàst" junius 1.-én (szombaton) jött meg a menzim,szombaton és vasàrnap is eggyütt voltunk ma még csak kedd van de a menzim màr szinte teljesen elment.ez most mit jelent?megtermékenyült a petesejt?

2013. jún. 4. 10:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Esetleg biológia könyv? :-)
2013. jún. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem
2013. jún. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Az átlagos női menstruációs ciklus 28 napos, és a vérzés elindulását nevezzük az 1. napnak. Kinek rövidebb, kinek hosszabb ideig tart, jelen esetben ez most lényegtelen. A petesejt elkezd érni és érni, majd átlagosan a 14. napon megtörténik az érett petesejt leválása. Ezt nevezzük ovulációnak. Az ovuláció megtörténte után a petesejt elindul lefelé a petevezetéken. Ha találkozik spermiummal, akkor megtermékenyülhet. Ha nem találkozik spermiummal, akkor 6-12-24 (a szakirodalom más-más intervallumot jelöl meg) órán belül elhal.
2013. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Ennek semmi köze ahhoz, hogy terhes lettél-e vagy sem... Kicsit olvass utána szerintem hogyan működne ezek a dolgok. :)
2013. jún. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%
Én azt tanácsolom várjatok még a gyerekvállalással és tanuljatok elötte egy kicsit mé legalább biológiát.
2013. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit utána kéne olvasnod a dolgoknak! Nem bántásból írom, mert 7 évvel ezelőtt én is tettem fel ilyen és még talán ettől butább kérdéseket is.

Ajánlok pár oldalt: [link]

[link]

De a google még rengeteg oldalt ki fog neked adni!

2013. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti,hogy te is csak dísznek hordod a fejed...:)
2013. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne...Jövőhónapban meg is születik..Így megy ez..:)
2013. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%

Ez azt jelenti hogy ez most egy ilyen menstruáció volt. Nincs szó még megtermékenyülésről. A ciklusod közepén legyetek inkább aktívak a kedves férjeddel, sőt egész hónapban, mert bármikor lehet spontán peteérésed. Lehet hogy már jövőhónapban ki fog maradni a menstruációd, lehet hogy még várni kell a babára. Nem lehet kiszámolni, minden szervezet más. Mi a párommal 1x nem védekeztünk és nem is közép időben hanem kb a peteérésem után (pontosan tudom mikor van a peteérésem mert csak akkor szurkál az alhasam) 4-5 nappal, és valószínűleg volt egy spontán peteérésem, ezért most vagyunk 14 hetesek a babával. :) Most még kizárt hogy teherbe estél. Olvass utána kicsit. :)

Drukkolok!


Azok pedig, akik ide okoskodni, meg észt osztani járnak, üzenném, hogy nem lehet mindenki olyan tájékozott mint ti. Nem mindenki ül a gép előtt egész nap mert nincs jobb dolga és olvasgatja az ilyen és ehhez hasonló oldalakat. Az én véleményem szerint senki felett ne bíráskodjatok, és mindenki hagy döntse el maga, hogy mikor vállal gyermeket. Felháborító ez a viselkedés. Gondolkozzatok már el!

14hkm

2013. jún. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
71%
Ahoz, hogy az ember tudja, hoyg ennyi idő alatt nem tud teherbe esni nem kella gép elött ülni csak biosz órán kellett volna általánosban.
2013. jún. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!