Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos ismételten nem sikerült...

Sajnos ismételten nem sikerült. Az orvosom elküldött engem és a páromat a Szent János Kórházba meddőségi vizsgálatra! Van vkinek innen tapasztalata vagy véleménye? De sajna ide kaptam a beutalót!

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel tb által támogatott ezért nagyon sokan vannak, eléggé fútószalgon megy a dolog. Nem magyaráznak sokat csak elmondják mit kell csinálni. Szakmailag szerintem jók. A fizetős helyeken, sokkal többet beszélnek veled, jóval kedvesebbek is. Viszont drága.
2013. jún. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem valami alaposak. Bármelyik meddőségibe mehetsz a Kaáliba nem kell beutaló és a többibe sem.
2013. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!