Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzulinrezisztenciára napi...

Inzulinrezisztenciára napi 2x1 500 mg Meforalt kell szednem+diétázom. Ettől érzem magam éhesnek vagy nem jó a diétám?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 14:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy nem jól csinálod a diétát, írd le egy napi kajádat.
2013. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Már van egy 21 hónapos kislányom és vele inzulinos terhességi cukros voltam. Akkor is kellett diétáznom.

reggeli: 2 szelet graham kenyér, felvágott, kígyó uborka

tízórai: 1 alma, 5 db korpovit

ebéd: húsleves fél evőkanál cérnametélttel, zöldségekkel, húsival; 5-6 evőkanál rizses hús uborkával

uzsonna: 1 alma, 5 db korpovit

vacsora: tojásrántotta 1 szelet graham kenyérrel

utóvacsora: 5 db korpovit 1 kefírrel

2013. jún. 4. 14:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megpróbálnám, hogy a graham kenyeret lecserélem tk tönkölykenyérre aminek minimum 70% tk liszt, a ceresnek van ilyen kenyere. A rizs amit ebédre eszel milyen?
2013. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja még annyit, hogy tízóaira nem annyira javasolt a gyümi, inkább valamilyen tejtermék, joghurt vagy kefír helyette, természetsen cukormentes.
2013. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Fehér rizs volt, a kenyérből csak a Lidlben kapható nem emelte meg terhességem alatt a cukromat, a cerestől nagyon felment. Ezért gondoltam most is erre.
2013. jún. 4. 14:53
 6/12 anonim ***** válasza:

A fehér rizs nagyon nem jó nekünk. Vagy barna rizs vegyél vagy ami szerintem finomabb basmati rizs.

A ceres tk tönköly kenyere pedig a legjobb nekünk ezt a fajta serest etted?

2013. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bakonyi barna és a teljes kiőrlésű kenyérre emlékszem. Ezt a basmati rizst hol lehet kapni?
2013. jún. 4. 15:00
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyébként a rizs nem jellemző az étrendemben. Hétköznap 99%-ban főzeléket eszek hússal.
2013. jún. 4. 15:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Basmatit a nagyobb boltokban lehet kapni.

A bakonyi barna az nagyon nem jó nelünk. A tönkölybúza kenyerüket egyed.

2013. jún. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ok. Kipróbálom. Köszi a segítséget! Te mióta szeded a gyógyszert és milyen eredménnyel? Nekem a a 120 perces inzulin értékem 113 volt, ami nagyon magasnak számít. Nagyon szeretnénk második babát. A kislányom előtt volt egy vetélésem, így vélhetően az IR már akkor is volt, ezért voltam terhességi cukros. De nagyon örülök, hogy kislányom spontán összejött és egészséges lett.
2013. jún. 4. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!