Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segít-setek kérem, megőrülök!?

Segít-setek kérem, megőrülök!?

Figyelt kérdés

18 nappal ezelőtt pettingeltünk. Attól félek hogy kézről ondó került belém, behatolás nem volt. A ciklusom 14.napján volt, akkor, vagy utána 1-2napra valószínűleg lehetett a peteérésem. CSütörtök óta, azaz olyan 6 napja kb görcsölget a hasam. Hol a petefészkem szúr, hol a méhem, hol görcsöl, feszül, hol meg semmit nem érzek.

Itt nagyon sokatoknál olvastam, hogy mikor terhes lett, ez volt.

Illetve hogy a teszt se mutatta sokszor ki csak kb 1hetes késésnél.

Én ma egy Gabriel 25ös érzékenyt csináltam, ami megatív lett.

De nem tudok megnyugodni, mert végülis "csak'' a petting utáni 18.napon végeztem... sokhelyen olvasom, ez kora is lehet.. és hogy a Gabriel nem olyan jó teszt...

És a görcsölgetést is... hogy terhességnél pont ez van az elején, de meg nem jön...

nekem se jött még mindig meg.

fehéres, krémes, kicsit több mint szokott, a folyásom...

A melleimből főleg a jobboldali fáj, oldalt, meg a mellbimbóm is érzékeny.

TERHES LEHETEK ????? vagy hihetek a tesztnek....?

megőrülök ettől a bizonytalanságtól!!!!!

Köszönöm a segítséget tanácsot



2013. jún. 5. 03:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden testi tüneted a menstruáció előtti jelekre utalnak.

Ha késik a menstruáció, akkor erősödnek. Talán arra vár a szervezeted, hogy legyen testi kapcsolatod az utódnemzés érdekében még, azért késlelteti a mensit. Nem vagy várandós úgy gondolom.

2013. jún. 5. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hacsak nem tocsogott a párod ujja a spermától akkor nem vagy terhes.
2013. jún. 5. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kinek,hogy.Van aki már attól is terhes lesz,ha ránéznek,vannak akik hosszú éveket várnak.Szeretnél megnyugtató választ kapni,és azt olvasni,hogy ez így lehetetlen.De nem az!Kicsi az esély,de nem nulla.Bár nem hiszem,hogy terhes vagy,aki csak egy kicsit is ezen gondolkozik,jobban figyel magára.Vagyis,azt írod szúr a petefészkednél fáj itt,ott.Valószínű,hogy így van ez máskor is,csak épp nem figyeled a tested legapróbb jelzéseit is.Hanyagold a tested rezdüléseit,gondolkodj máson,foglald el magad,és a menzesz napján vagy utána pár nappal tesztelj,ha kimarad.Bár ha ez lesz és késik,de a teszt negatív,az meg általában azért van,mert akkorra már annyira rá stresszel a szervezet,hogy felborul a természetes ritmus.
2013. jún. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy terhes! A tesztnek már kellett volna mutatnia ha az vagy. Ha nem jön meg 3-4 napon belül menj el nődokihoz ő majd megmondja mi a helyzet.
2013. jún. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszoakt.. kedves Utolsó Előtti:

kinek hogy . igen. Te ismersz egyébként olyat aki terhes lett ennyitől? vagy hallotál olyanról? MErt érdekelne, ez a dolog! köszi!

2013. jún. 5. 13:50
 6/8 CODE3 válasza:

Az első válaszoló reálisan írta le. Többször láttam már hasonló hozzászólását, nem igaz, hogy másnak nem tűnik fel a szakértői beírás. Valószínűleg orvos az illető..

Véleményem szerint sincs terhesség, ciklus előtti tüneteket jelez a szervezet, aggodalomra nincs okod. Ha feszült, ideges vagy, azzal kitolódhat a ciklus kezdő napja.

Pihenj, és nyugodj le, először is mert stresszesen nem lehet élni, másrészt hamarabb meg fog jönni. Élj vidáman!

2013. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, és ezért nagyon köszönöm.:)
2013. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm. hát nem jött meg azóta sem...

vettem egy facelle tesztet is, meg van még egy gabriel. madj megcsinálom őket.... de bár csak igazatok lenne... köszönöm

2013. jún. 6. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!