Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus közepén (kb) olyan...

Ciklus közepén (kb) olyan alhasi fájdalmaim voltak hogy azt hittem megőrülök. Ovu lehetett? Hölgyemények! Aki június 1-2 körül nem várja és van kedve együtt izgulni, írjon!

Figyelt kérdés

Április 30-án jött meg, 33-34 naposak a ciklusaim.

2. hónap próbálkozás, palástfű.

Mivel menstruáció előtt nem szoktam görcsölni (sose fájt a hasam), nem szokott lenni 'mindjárt megjön' érzésem.

Milyen nem várt előtti kis tünetek utalnak hogy célba értünk? :)


2013. máj. 28. 19:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

(Nyelvtan.. * -Mivel)


*Néha vannak alhasi szurkálásaim, amik nem szoktak lenni.

Múlt hét szombat óta kétszer annyit aludnék mint szoktam.

Mellfájás.. Hónaljnál, mindenhol, egyre erősebb de "még nem halok bele".

2013. máj. 28. 19:21
 2/19 anonim ***** válasza:

Én 5-e körül nem várom.

Nekem eddig olyan 2,5 hete fájnak a melleim de annyira ha le veszem a melltartót nagyon fáj, lehet hogy be vannak a tejmirigyeim duzzadva, és ilyen sűrű krémes ízé van a bugyimon. Meg erősebben érzek szagokat.


Nem tudom hogy ezek most jók vagy nem.

2013. máj. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Sziasztok kedves utolsó nagyon jók a tüneteid én 1 re nem várom de semmi tünet úgy,hogy nekem valószínű ez a hónap is úszott.
2013. máj. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Én 3-4-re nem várom, nekem is 30-án volt meg. Mi ebben a hónapban kezdtünk el próbálkozni. Eddigi terhességeimnél az alábbi tüneteket észleltem a teszt előtt: krémes fehér folyás, 37 vagy a feletti hő, cicifájás, érzékenység, mindjárt megjön érzés, némi fejfájás.

Sajna ezeket nagyon könnyű beképzelni is, így én már nem egyszer melléfogtam, így már nem is keresem a tüneteket.

2013. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Múltkor kérdezte a párom mikor mérgelődtem hogy terhes vagyok én csak néztem egy nagyot hogy ezt honnan veszi. De nem tudót rá válaszolni. Meg belenézett a szemembe és abból látta hogy terhes vagyok.


Ilyen van?

2013. máj. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

5/5-ös vagyok.


És enyén görcsöl lent a hasam mint ha meg akarna jönni. Ez mire utal?

2013. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

5/5-ös vagyok.


De már volt 1-2x ilyen hasnonló enyhe görcsök ebben a hónapban.

2013. máj. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Lehetett ovud! A 12. napon voltam nőgyógyásznál és még mondtam is neki, hogy nem kéne uh, mert iszonyatosan fáj... azért megnézte és volt egy 21mm érett tüszőm :) ami remélhetőleg megrepedt még éjjel, mert másnapra mintha elvágták volna a fájdalmat.

Én Veled izgulok! :)

2013. máj. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

5/5-ös vagyok


Még anyit hogy sötétek a mellbimbóim és mindkét mellemen észlelhető ( mint ha kék ereket lát nék mint két mellemen baloldalin 1 et a jobboldalin meg 2-öt) még ami észre vettem a bőrömön hogy a mellemen látszanak több pontok amiből ki jönnek a szőrök de a szőrt nem láttom csak a helyüket.

2013. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nekem nemvárt előtt 1 héttel fáradtság...éjszaka arra kelés, hogy szúr a cici... Ezenkívül semmi extra...Mindjárt megjön érzés nagyon ritkán volt. szag érzékenység a 6. hét körül. Nálam a testápoló szerű krémes folyás...Bár inkább a szárazság a jellemző! :D Libidó csökkenése mivel mindig az alváson jár az agyam! :DDD 9. hétben vagyok. Sok sikert!:)
2013. máj. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!