Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek is van olyan, hogy már...

Nektek is van olyan, hogy már meguntátok az üzleti életet, a munkában pörgést, és egy tudatalatti valami miatt nem tudtok a munkára koncentrálni? Ez már lehet a hormon hogy gyereket szeretnék?

Figyelt kérdés

már egyre inkább csak ezen jár az eszem, hogy gyereket szeretnék, szeretnék itthon lenni, nem szeretnék a munkán stresszelni, csak itthon főzni, takaritani, a gyerekkel játszani, játszótérre járni. Olyan ellenállás van benne a világban való pörgés ellen, ilyen egyszerű háziasszony szeretnék lenni, úgy érzem nekem az való, és ebben lenne sikerélményem. A családomban, az otthonomban, a gyerekeim nevelésében. Már rettenetesen unom az üzleti életet, a megfelelést, nem bir érdekelni az egész.


közben nézem a terhes nőket, a kisgyerekeket, az anyukákat. Elkezdtem figyelni a menszeszem, a peteérésem stb. egyre többet jár ezen az eszem, holott eddig annyira nem érdekelt a dolog. Lehet beléptem a korba amikor anya kell hogy legyek? annyira elképzelhetetlen még, de mégis várom. Olyan mintha nekem ez nem sikerülhetne, hogy ez nekem nem jár ki az élettől. Mindenki igy érez? vagy ezen parázik? ez normális? Én úgy érzem, nekem most nagy változásra van szükségem, de mégis félek, hogy nem esek teherbe, hogy nem fog sikerülni. pedig azt nagyon nem szeretném. nem érdekel már a karrier, én más vagyok. Én ilyen házias anyatipus vagyok, akinek pont elég az otthon sikere, nem érdekel a világ, az üzlet, csak kényszerből csináltam.



2013. jún. 5. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
hát akkor csinálj gyereket , most mit problémázol ezen?? nem hiszem el...
2013. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért kell leszólni a kérdezőt...valószínűleg neki ez egy fontos kérdés és csak megerősítésre vár.

(Bocsi az off-ért)

2013. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem nem, köszi jól esett, mindig vannak barmok (már bocs) akik ide jönnek bunkózni. igen, fontos kérdés. és érdekelne, hogy mások is átmentek-e ezen mielőtt teherbe estek.
2013. jún. 5. 19:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ez segít: én most vagyok babás és valahogy eszembe sem jut, hogy mi lesz a munkámmal,pedig nagyon szeretem (nem üzleti világban dolgozom,de elég pörgős munka)Csak arra tudok gondolni, hogy milyen jó lesz otthon babázni és tenni-venni a házban. Persze pár hónap (év) után biztos visszavágyom majd, és hát az anyagi dolgok sem mellékesek...de ezen ráérek majd akkor gondolkodni. Addig meg csak a családnak szentelem magam. Amúgy sem voltam sosem egy karrierista személyiség...
2013. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hali! nem, csak nem értem, hogy mit lehet ezen problémázni, bocsi! neked ez probléma, örülök hogy Neked ez a legnagyobb problémád az életben. De bocs ha bunkó voltam, nem szólok hozá többet, nem az én válaszomra va szükséged, tudom.

De szerintem ne aggódj a dolgokon annyit. Ha van párod, egszséged a babához, akkor vágj bele és kész, ne agyalj az életen túl sokat mert elrohan hipp-hopp. Inkább örülj annak amid van! és mégegyszer én is bocs az "Off"ért, de nekem ez a véleményem. legjobbakat..!

2013. jún. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!