Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennek a hónapnak is lőttek?...

Ennek a hónapnak is lőttek? Betegen teherbeesés?

Figyelt kérdés
Ma van kb az ovulációm,most kéne együtt lenni a párommal,viszon eléggé beteg vagyok.Ma kaptam szurit,holnap is fogok.Lázam van,és nagyon fel vagyok fázva.Még ha így is együttlennék a párommal,akkor teherbe tudnék esni?
2009. okt. 8. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

Igen, teherbe tudnál esni.


Ilyenkor, és még kb 5 napig napig a babóca, ha megfogan, csak őssejtekből áll, amikről tudjuk, hogy bármivé át tudnak alakulni, és bármit pótolni tudnak. Tehát ha ilyenkor éri valami káros hatás a babát, akkor az őssejtek vagy teljesen ki tudják védeni és pótolni tudják a károsodott vagy elhalt sejteket, vagy pedig meg sem marad a baba. Ezt nevezik mindent vagy semmit effektusnak.


Ugyanakkor jól sejted, betegen kisebb az esélye annak, hogy teherbe tudj esni.

2009. okt. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pont 2 éve, egy hasonló állapotban lettem terhes, a kisfiammal itthon voltunk, mert beteg volt, én is náthásan.

A 15 hós babucim most alszik a másik szobában.

A fogantatás okt. 10 körül volt. :)

2009. okt. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,örlök a válaszoknak,és gratula a babákhoz.Igen ilyen állapotban semmi kedvem sincs szexelni,de mindent a babámért.:)Még a hónap vége is olyan messzi van,nem hogy a következő hónap.
2009. okt. 8. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy cipőben járunk.

Nekem is 8-án volt pém.

Vesehomokkal kellett bemennem a kórházba szerdán.Csináltak hasi uh-t,röntgent--ami árt a babának--,vért vettek,vizeletet,infúsiót kaotam 4 üveggel,amiben gyógyszerek voltak:(

8-ára szépen megfáztam,köhögök,fáj a fülem,csurog az orrom,párom is addigra elkapta tőlem.

Szóval ha ebből összejön a baba,nagyon csodálkoznék...

Nekem 29naposak a cikusaim,22-re NEM várom.

A hőm felment,de lehet hogy csak a betegség miatt:(

Csatolom a görbémet,--igaz 1-ére tette a ciklus.hu de tuti nem akkor volt,mert ovuteszteltem,meg nődokinál is voltam uh-n--.

[link]

Neked milyen a görbéd?Mikorra nem várod?

2009. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jól megjártuk!Nekem nincs görbém,(és sajna nem is értek nagyon hozzá) de az én ciklusom is 28-29 napos,és október 8.-án voltam a 14. napomon.(félidőben)Ekkor voltam a legbetegebb,szurit is kaptam,de együtt voltunk a párommal.Másnap is együtt voltunk Pénteken.Azóta nem.Nekem peteéréskor szúr a jobb oldalam,kb 2 napig,és ezalatt a 2 nap alatt,eléggé éretztem,úgyhogy én már csak ebben bízok.9.-én mikor együtt voltunk,ami bennem volt sperma úgy érzem mind kiköhöktem.Ahogy köhögtem egyett,jöttek ki a kiskatonák.De azért remélem így is maradtak bent.........22.-re nem várom én sem.Majd írd meg,h. mi lett,én is meg fogom.Sturkolok magunknak,és köszi a választ.
2009. okt. 12. 10:01
 6/6 anonim ***** válasza:

11:01-es vagyok!

Hát nekem szépen sik le a hőm!

Nekem is akkor pém,22-re nem várom.Sajnos pé előtt 2 nappal hasi röntgenem volt,talán ez cseszett be.Ami még itt van:Én nem kaptam szurit,de 6-án kaptam infúsiót amibe voltak gyógyszerek is.8-ára megfáztam,akkor volt pém.9-én lettem 32 éves,és elkezdett csurogni az orrom:(((NA EBBŐL ÖSSZEHOZNI EGY GYEREKET???Ha mégis sikerülne,jó erős gyerek lesz belőle:)

Itt a görbém,ami mutatja hogy volt pém,de most esik is szépen le..:(

[link]


A röntgen mennyiben befolyásolja a teherbe esést?

2009. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!