Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik barnáztak a nemvárt...

Akik barnáztak a nemvárt előtt és végül baba lett belőle! Hogy kell ezt elképzelni? Egy két pötty? Vagy sok volt? Egynemű vagy darabos?

Figyelt kérdés
Egy két pötty? Vagy sok volt? Egynemű vagy darabos? Meddig tartott? Mikor lett pozitív a teszt?
2013. jún. 6. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem minden terhességemnél volt barnás folyás.Nem sok,nem darabos,de nem is egy-két pötty.
2013. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mikor lett pozitív a teszted?
2013. jún. 6. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez téged érdekelni fog, de nekem a nem várt idején rendes vérzésem volt. Aztán rá másfél hétre megint vérzés, enyhébb, de bőven tampont igénylő, 2-3 napig. Nem volt darabos egyik sem. 8. héten teszteltem először, előtte nem is volt gyanús, hogy terhes lehetek.
2013. jún. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az első gyerekkel menstruáltam én is,illetve egy hó kimaradt,de még utána 2-szer megjött.2 hetes késésnél sem mutatta ki a teszt,mondjuk 16 éve nem voltak olyanok,mint ma.2.gyereknél bő egy hetes késésnél mutattaki,a 3.-nál pedig 2 napos késésnél lett halvány pozi.Szóval változó.Az első válaszoló vagyok.
2013. jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia, en barnaztam, azt hittem, h nem is sikerult, nekem vilagos-vorosesbarna volt, kisebb foltokban, teljesen homogen. a menzi napjara elmult, nemvart elott 1 nappal lett pozitiv. :)

18 hkm

2013. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Milyen erősségű tesztet csináltál?Halvány volt a csík?
2013. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!