Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok, az előbb...

5 hetes vagyok, az előbb pisikor észre vettem, hogy 1 barnás pötty is kijött a végén. Nem darabos, hanem teljesen vizelet állagú, csak kicsit barnásabb színű. De a papíron már nem láttam semmi barnát. Ez baj, vagy természetes? Mert megijesztett

Figyelt kérdés
2009. nov. 17. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
fel vagy fázva, valószínűleg minimális bevérzés van a hugyhólyagodban, igyál sok folyadékot és naponta 2 dl medveszőlő teát (patika). vagy menj el egy urológushoz.
2009. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! napi 3,5-4 l mentes vizet iszom alapból. Szóval ha továbbra is sokat iszok, akkor nem lesz baj? Remélem nem veszélyes a bébire nézve?! :(
2009. nov. 17. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
ettől többet ne igyál, szerintem ugorj be a dokihoz, hátha ír valami gyógyszert, ami a babó mellett adható biztonsággal. ne aggódj, nálam is előfordult az elején, bár nálam hormonális okokból. de azért menj el kivizsgálni, biztos ami biztos. sok szerencsét és boldogságot a babóhoz. :)
2009. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) amúgy most is ki kellett mennem, és most semmi barnás nem volt. De még soha nem voltam felfázva, így nem tudom hogy működik: lehetek úgy felfázva, hogy nem minden pisinél van tünete? vagy akkor ez más lehet?
2009. nov. 17. 09:14
 5/5 anonim ***** válasza:
igen, lehetsz. általában csíp a pisi, és néha szúr a has.terhesen ne hanyagold el! lehet, h nincs probléma, de engem csak a doki tudna megnyugtatni.
2009. nov. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!