Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet-e terhes a baratnom?

Lehet-e terhes a baratnom?

Figyelt kérdés
Utolso menstruacios ciklus elso napja 2013. majus 11. Menstruacios ciklus hossza 28 nap. A terhesseg eddigi ideje 3 het 5 nap (elmeletileg). Junius 4en kezdodott reggel a hanyinger es szedules es 5en es 6an vagyis ma is volt, de nem tartott sokaig, meg 5 percig sem. Lehet-e terhes?

2013. jún. 6. 22:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%
igen. van eladó babakocsim, ha érdekel írj privit.
2013. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csak azt tudjuk, mikor volt az aktus ideje, semmit nem tudunk arról, védekeztetek-e, stb. Holnap csináljatok tesztet, kimutatja :)
2013. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
50%

Mi lesz a baba neve?:DDDDDDDDDDDDDDDDD

(tuti,hogy terhes)

2013. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Vegyetek tesztet.Én ma már semmit nem merek biztosra mondani.Figyelj nekem háromhetet késett a menzeszem.Nagyon féltem attól hogy terhes vagyok, mert hirtelen híztam sokat elkezdtem eléggé sokat enni.Pedig nem szoktam.Mindentől hányingerem volt ...

Szóval szerintem a teszt a biztos, vagy menjen a bnőd nőgyógyászhoz és ő csak megnyomkodja a pocakját és eg mondja hogy terhes e, mert érzi hogy nyitott e a méhe vagy sem, vagy elküldi terhességi tesztre, és ingyen megcsinálják nektek

2013. jún. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ilyen korán nem jelentkeznek terhességi tünetek...4hetesen...ha késik a menzesze,másnap vegyetek egy 10es erősségű tesztet,amit utánavaló reggel végezzen el.Ha terhes,akkot halványan kikell mutatnia elméletileg.Ha azt mutatja hogy nincs baba,de a menzesz mégsem jön meg,akkor pár nap múlva újra egy teszt!

Egyébként baj lenne ha terhes?

2013. jún. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor volt az együttlétetek?Védekeztetek?Miből gondoljátok hogy lehet baba van a dologban?
2013. jún. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5ös válaszoló első mondatát meg cáfolnám mert igen is lehet ilyen korán tünetek rosszul létek pár napra! Nekem is voltak 3-4 napig és nekem is max 10 percig tartotak! Ma már 15+2hkm vagyok! Én is azt tanácsolom h a várjátok meg a nem várt napot és teszteljetek!
2013. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Lamakid333 ***** válasza:

Szia!


Már a "leggyagyibb" teszt is kimutatja a terhességet a reggeli első vizeletből a menstruációs ciklus elmaradásának első napján, mivel ekkor már 4 hetes terhes is lehet, és a hcg szint elég magas hozzá. De figyelem, csak a reggeli első vizeletből kimutatható biztosan. És a nagyon nagyon halvány csík is egyenértékű a teljesen erőssel. Szóval ha halványan pozitív, másnap másik teszt másik fajtával, és ha az is, akkor gratulálok a babához :)

2013. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó. A halvány csík nem egyenértékű az erőssel. Ezt honnan szeded? Halvány az halvány és az orvosoknak és a védőnőknek NEGATÍVAT jelent. Náluk az a pozitív ha egyforma erős mindkét csík.
2013. jún. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát 9es, nekem mindhárom halványcsíkom bent alszik még a szobájában. :)


Nekem azt mondta a doki, hogy a ahalvány is pozitív, csak még korai terhesség, nincs annyi hcg a szervezetben.


Amúgy persze, lehet terhes a barátnőd, de nem biztos. Aki szexel, az lehet terhes. Védekezés mellett is.


Nálam is ilyen korán jelentkeztek a tünetek az első 2 gyermekemnél. Menzesz előtt 5 nappal az elsőnél nagyon szédültem és szúrt a petefészkem. Emlékszem pontosan, mert a nászutunkon történt. :)

2013. jún. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!