Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek. A baratnom ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek. A baratnom ma mondta el hogy terhes, pedig vedekeztunk?! 18/F

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 14:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Mióta?
2011. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nehéz kérdés.

Első körben beszéljetek a szülőkkel. Ha védekeztetek, akkor a dolog nem a ti hibátok, bárkivel előfordulhat.

2011. okt. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
utolso elotti komm:mi miota?
2011. okt. 8. 14:17
 4/25 anonim ***** válasza:

Gondolom arra célzott, hogy mióta terhes? Mikor derült ki?


Hány éves egyébként és mióta vagytok együtt? Meg hogy védekeztetek?(ez puszta kíváncsiság)

2011. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%

mióta terhes....


kérd meg, hogy vetesse el. Kivéve, ha meg szeretnéd tartani. Ha ő meg akarja tartani, de te nem, akkor írj egy nyilatkozatot, hogy ha nem veteti el a gyereket, akkor téged később semmilyen anyagi vagy másfajta kötelesség nem terhel, magára lesz utalva. Ha aláírja, akkor semmi bajod nem lesz abból, hogy megtartja, ha nem tartja meg, akkor pedig külön jó.

2011. okt. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
o 17 es ket eve vagyunk egyutt amugy vedekeztunk..es mivel szeretem nm akarom magara hagyni,meg akkor is ha meg szeretne tartani
2011. okt. 8. 14:28
 7/25 anonim ***** válasza:
Te mekkora paraszt vagy utolsó..
2011. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
en vagyok a paraszt?vagy kinek irtad?
2011. okt. 8. 14:29
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele, hogy ő mit szeretne. Egyébként nem tudom.. én ilyen fiatalon nem tartanám meg, de a ti döntésetek. Mindenesetre ne hagyjd magára a barátnődet! Hidd el, ő most sokkal rosszabb helyzetben van, mint te. És ezt sok pasi nem tudja megérteni. Lásd. az a s*ggfej akit az előbb leparasztoztam.
2011. okt. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mondd el a szüleidnek, hogy apa lettél.

Kérdezd meg a barátnőd, hogy mit szeretne. (Ugyanis bármennyire igazságtalan ez számodra, neked nincs beleszólásod, hogy megtartja-e, ha igen, akkor fizethetsz gyerektartást.)


Amíg ez nem derül ki, nem sok dolgod van.

Ha megszüli, akkor gondold végig, tényleg ekkora katasztrófa-e, hogy apa lettél? Együtt fogtok-e élni, vagy csak anyagilag támogatod? Netán el fogod-e venni a gyereked anyját?

Ha nem tartja meg, akkor meg állj mellette, kísérd be a kórházba, fogd a kezét, ha sírni akar, vigasztald, mert élete legnehezebb döntését hozza most meg, és ha elveteti, akkor te vagy az egyetlen (ahogy elnéznek örülnél neki), akivel jót tesz, megszabadulsz a felelősségtől.


A szex és a terhesség közti összefüggést pedig egy életre megjegyezted.

100%-os védekezés pedig nincs.


Gratulálok, apuka!

2011. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!