Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e terhes a barátnőm...

Lehet e terhes a barátnőm attól, hogy beraktam a nemiszervem a hüvelyébe, nem volt ott sokáig és nem is mentem el?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném segítségeteket kérni. Barátnőm 15éves és kb 5napja történt az eset. Még szűz,nem raktam be a farkam a hüvelyébe teljesen, és nem mentem el, de előválldék gondolom volt. Nem volt ott sokáig, de nyomtam be neki a farkam, nem éreztük hogy átszakadt volna a szűzhártyíája. Előtte sokszor ujjaztam már meg, de akkor sem éreztünk semmi ilyesmi. Második hetének az elején volt a peteérése.

nagyon félünk,h terhes lesz.

Kérlek segítsetek!


2008. jún. 20. 11:03
1 2
 11/20 anonim válasza:
szerintem mennyetek el a gyogyszertarba tesztet venni amely mar 3-nap
2008. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ahogy már korábban írták: teherbe eshetett, a derékfájás pedig még jobban megerősíti ezt a gyanút... Vegyetek terhességi tesztet, lehet, hogy még nem fogja kimutatni (ha tényleg csak öt napja történt), de a nem jön meg neki időben, az már elég egyértelmű jel. Egyébként meg nem bántásként, de az óvszert pont ennek a helyzetnek az elkerülésére találták ki! Remélem, máskor okosabbak lesztek!
2008. jún. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Szia!

Igen lehetséges, hogy teherbe esett. A derékfájás biztosan nem a terhességtől van, mert még ha valóban lesz is baba, ahhoz még nagyon korai szakaszban vagytok. Legközelebb azért vigyázzatok, rengeteg fogamzásgátlási módszer van. Egyébként tudtok kérni a patikában terhességi tesztet, csak pár napot még várni kell vele, mert a legkorábbi az beágyazódás utáni 3. nap után mutatja ki a terhességet.

2008. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
sztem ennek nagyon kevés az esélye... tart 0-hoz
2008. jún. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy terhes lenne, kb. 2 % hogy teherbe ejtetted.

Igazán nem is értem a válaszolókat, itt egy halom lány van aki ilyen tünetet produkál (derékfájás, ráadásul mensi előtt) és azt mondják nem hiszem hogy babás vagy. Ő meg 5 nappal szex után már derékfájós tünetet produkálna???

Nem hiszem.

Szinte biztos vagyok benne hogy nem terhes.

De legközelebb védekezzetek, az a biztos!

2008. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem mensi elött mindig fáj a derekam... Ne aggódjatok, négy hónapja próbálkozunk babával és mindíg belém megy mégsem vok terhes!
2008. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szerintem sok válaszadó csak riogat.

Nem hinném, hogy terhes lett. Az előváladék csak tartalmazHAT ondót. De ez közel sem biztos. Én 10 éve védekezem megszakításos közösüléssel, és SOHA nem csúszott be nem várt dolog. Két gyerkőcöm van, de mindkettő tervezve volt, és mindkettőt egy hónap alatt hoztuk össze.


Sztem nem terhes a barátnőd. Nagyon kicsi az esély.

2008. jún. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
mAR biztosan kiderult. szoval terhes?
2008. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nah h alakult? Terhes lett?
2008. aug. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nemlett az.
2008. szept. 12. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!