Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma 5órakor kaptam tüszőrepeszt...

Ma 5órakor kaptam tüszőrepesztő szurit, de úgy alakult hogy ma nem tudtunk együtt lenni a férjemmel. Ez a hónap is elúszott?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt voltunk együtt utoljára. Mára terveztük,de a 4éves fiam áthúzta a számításainkat,aztán meg apának el kellett mennie éjszakára dolgozni. Clostit szedek... Gondolom holnap reggelre már várható a tüszőrepedés,igaz? Ennek a hónapnak is lőttek?
2013. jún. 8. 23:36
 1/7 anonim ***** válasza:
A tüszőrepesztő másfélnap múlva repeszt a beadsától.
2013. jún. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy 36 órán belül reped meg.
2013. jún. 9. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg is reped,a petesejtek 24 óráig élnek.Gondolom több van a gyógyszertől.Addig csak össze tudjátok hozni az akciót!Kár lenne veszni hagyni a lehetőséget,pláne hogy nyomod a hormonokat...
2013. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
khm és a 36 óra az nem másfél nap?
2013. jún. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De igen, másfél nap, de nem mindegy hogy másfél nap múlva, vagy másfél napon belül! Nekem az utóbbit mondták...
2013. jún. 9. 12:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Másfél nap múlva. Lombikhoz is használják és leszívás elött 36 órával kell beadni, így leszíváskor már le lehet szívni a sejteket, de még nincsenek megrepedve.
2013. jún. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm! :)
2013. jún. 9. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!